Sociální sítě
Nahoru

Hodinky Perrelet nově na zápěstí Zdeňka Pohlreicha

Vyhlášený šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, který se většinou pohybuje na území svých pražských restaurací, tentokrát zcela ovládl pro něj netradiční prostor. V hodinářství Koscom, patřící mezi největší obchody svého druhu v Evropě, pomohl uspořádat jedinečný večer. Při příležitosti odhalení spolupráce se slavnou švýcarskou značkou Perrelet připravil doposud nevídanou přehlídku jedinečné gastronomie. Volná degustace tvorby jeho jednotlivých restaurací imponovala více než stovce VIP hostů. Ti mohli ochutnat italské delikatesy v podání restaurace Divinis, moderní interpretaci středoevropské kuchyně reprezentované kuchaři Next Door by Imperial a českou klasiku z legendárního Café Imperial.

P ředstavení hodinek Perrelet - Koscom, Praha 4.řijna 2017Zdeněk Pohlreich sáhl po aviatikou ovlivněném modelu Perrelet Turbine Pilot. Jeho originální vzhled vychází z osvědčeného konceptu řady Turbine, se kterou sklízí švýcarská značka na českém trhu úspěch už od svého uvedení v roce 2011, tehdy ambasadory byli Miss World 2006 Táňa Kuchařová a zpěvák Jiří Korn.

P ředstavení hodinek Perrelet - Koscom, Praha 4.řijna 2017Vlastně se jedná o systém centrálně uchycených lopatek z eloxovaného hliníku, které se otáčí při každém pohybu, výsledkem čehož je patrný průhled na plochu pod nimi. V tomto případě žádají o pozornost čtyři výrazná žlutočerná pole, jež mají asociovat výstražné barvy na námořních leteckých lodích.

P ředstavení hodinek Perrelet - Koscom, Praha 4.řijna 2017Na první pohled mě zaujal neobyčejný tvar hodinek a dynamický pohyb lopatek pod sklíčkem. Pohybuji se v náročném prostředí kuchyně, kde je třeba robustní a spolehlivý model, který něco vydrží“ nechává se slyšet televizní hvězda. Tu aktuálně můžete vidět v nové zábavné show Zdeňkova akademie, o jejíž časomíru se právě Perrelet postaral a Koscom sponzoruje.

P ředstavení hodinek Perrelet - Koscom, Praha 4.řijna 2017Spolupráce s panem Zdeňkem Pohlreichem si nesmírně vážíme. Skvěle totiž vystihuje osobitost značky, která je stejně jako on svébytná a razí si vlastí cestu originálním přístupem. Jeho kreativní duch navíc přesně vypovídá o tom, kdo hodinky Perrelet nosí. Umělci, herci a vůbec nevšední osobnosti se silným sebevědomím.“ prozrazuje Karel Janeba, výhradní dovozce hodinek Perrelet a spolumajitel hodinářství Koscom.

Partnerem večera v hodinářství Koscom byla mimo jiné automobilka Lexus

Partnerem večera v hodinářství Koscom byla mimo jiné automobilka Lexus

Více z rubriky Celebrity

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.