Sociální sítě
Nahoru

Salius: nová klinika s komplexní péčí

Do “rodiny” pražských klinik komplexní péče v oblasti estetické medicíny, laserové dermatologie a stomatologie přibyla klinika Salius. Jejím sídlem se stala Praha 3, a to komplex Luxembourg Plaza v těsné blízkosti nákupního centra Flora. Klinika vznikla rozšířením stomatologických služeb, provozovaných pod názvem AJ Dent od roku 2011 s cílem poskytovat kvalitní stomatologickou péči pacientům všech věkových kategorií za použití nejmodernějších technik.

2Lékařský tým kliniky Salius aktuálně tvoří jedenáct lékařů a zdravotních sester. Kromě vysokého standardu služeb v péči o pleť a tělo se nová klinika Salius pyšní i špičkovými lasery italské značky DEKA, které používá jako jedna ze dvou pracovišť v České republice.

Unikátní přístroj SmartXide2 efektivně vyhlazuje vrásky a pomáhá při odstraňování kožních lézí.

3Klienti taktéž mohou vyzkoušet revoluční epilační přístroj Motus AX, který je zárukou bezbolestného trvalého odstranění chloupků, vhodný pro všechny fototypy a lze ho použít kdykoli během roku. Bonusem je oproti jiným přístrojům minimální počet ošetření. Klinika spolupracuje i s většinou zdravotních pojišťoven.

4Využíváme moderní technologie a zavádíme principy medicíny budoucnosti, které se říká „personalizovaná“. V klinice Salius pacienti cítí domácí atmosféru a v chování personálu péči a důvěru. Žádné fronty a spěch. Navíc klinika provozuje samostatnou službu klinických asistentů.“ nechal se slyšet Karen Kalendžan, generální ředitel kliniky Salius.

5

Více z rubriky Zdraví a krása

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.