Sociální sítě
Nahoru

Technistone představuje nové odstíny tvrzeného kamene inspirované krásou briliantů

Tvrzený kámen je inovativní materiál do interiérů, který se kromě velmi praktických vlastností vyznačuje také krásným designem. Společnost Technistone, český výrobce tvrzeného kamene, uvádí dva zcela nové odstíny, Brilliant Arabesco a Brilliant Galaxy. Oba odstíny inspirovné krásou pravých briliantů nesou charakteristické prvky dvou nejoblíbenějších kolekcí TechniStone® – mramorové žilkování kolekce Noble a briliantově jemné odlesky zrcadlových střípků ikonické řady Starlight. Stejně jako jsou brilianty symbolem okouzlující krásy a věčného půvabu, tvrzený kámen TechniStone® v sobě spojuje atraktivní vzhled a výjimečné vlastnosti pro dlouhotrvající krásu moderního materiálu.

????????????????????????????????????

„Nové odstíny doplňují tři na trhu oblíbené výrobky řady Brilliant a vynikají především decentní jemnozrnnou strukturou, kontrastním žilkováním a třpytivým efektem. Najdou uplatnění tam, kde toužíte po nadčasovém materiálu s minimálními nároky na údržbu a který bude sám o sobě designovým prvkem. Jeho neotřelý vzhled určitě pozvedne každý interiér,“ uvádí Andrea Freislebenová, vedoucí obchodu pro český a slovenský trh společnosti Technistone.

Technistone_Brilliant Galaxy (zed), Brilliant Arabesco (umyvadlo a podlaha)_image

Odstín Brilliant Galaxy vás vtáhne do nekonečné galaxie plné hvězd. Černé pozadí poseté blyštivými zrcadlovými střípky dotváří pohled na jasné noční nebe, které rozzáří každý prostor domácnosti v podobě kuchyňské desky, obkladu nebo dlažby. Sám o sobě je výrazným prvkem, proto jej doporučujeme sladit s doplňky v přírodních a světlých barvách. Brilliant Arabesco se pyšní křišťálově bílým podkladem s výraznou, kontrastně zbarvenou kresbou, a kromě efektního použití v domácnosti na kuchyňské desky či obklady, je také ideálním materiálem pro dlažbu do vstupních hal a recepcí. Nové odstíny doplňují stávající moderní šedý Brilliant Grey, sněhově bílý Brilliant White a ikonicky černý Brilliant Black.

Technistone_Brilliant Arabesco_detail

Tvrzený kámen TechniStone® z řady Brilliant je vhodné využít jako materiál pro kuchyňské a koupelnové desky, parapety, barové pulty, obklady, schodiště a dlažbu. Mezi jeho přednosti patří především vysoká odolnost vůči poškození, nízká pórovitost a nasákavost, neabsorbuje tekutiny, neulpívají na něm skvrny ani bakterie, je zdravotně nezávadný a téměř bezúdržbový. Vždy získáte velmi atraktivní interiérový prvek do domácnosti, který zůstane stejně krásný po dlouhá léta.

Více z rubriky Bydlení

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.