Sociální sítě
Nahoru

Čas a krása se spojily v ALL IN ONE

V dnešní době je čas tou nejvzácnější komoditou a proto INSTITUT ORLANE PRAHA vytvořil nabídku, která propojuje jednotlivé služby dohromady. Jmenuje se ALL IN ONE a je určená těm, kteří nestíhají více ošetření po sobě, ale chtějí pocítit účinky procedur.

INSTITUT ORLANE PRAHA č.0361_x_b_c

Jak to tedy probíhá? Během vybraného času absolvujete až tři vybraná ošetření najednou. Můžete zkombinovat kosmetické ošetření s pedikúrou nebo manikúrou, nebo jinak promixovat jakékoliv služby salonu. Výsledek, tedy relaxace a revitalizace těla, je zaručen a nemusíte se bát, že pak nestihnete pracovní schůzku. Stres během ošetření, kdy koukáte na hodinky totiž vůbec nepřispívá k účinkům procedury, proto je důležité vše projít v klidu.

INSTITUT ORLANE PRAHA interiér kabina_ jan_8874

Procedury se skládají z 60 – 120 minutových seancí, manuálních technik a ošetření pomocí speciálních přístrojů, které zlepšují a prodlužují výsledný efekt. Z pokožky se odvádějí toxiny, pleť se čistí, zvlhčuje, zpevňuje, okysličuje, vyživuje a uvolňuje. Když toto všechno spojíte do jednoho ošetření, tak očekávaný výsledek bude vidět. Ovšem zážitek z takového speciálního ošetření je třeba zažít, abyste pochopili v čem je tato služba INSTITUT ORLANE PRAHA jedinečná. Není to jen o přístupu k nabídce, ale také o kvalitních lidech a kosmetických produktech značky Orlane.

INSTITUT ORLANE PRAHA exteriér BNE0250

 

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.