Sociální sítě
Nahoru

Herečka Andrea Růžičková si pro svou rodinu vybrala Suzuki S-Cross

Známá slovenská herečka a modelka Andrea Růžičková (rozená Kerestešová) nově usedá za volant šedého Suzuki S-Cross. S manželem, hudebníkem Mikolášem Růžičkou ze skupiny Republic of Two, a malým synkem Tobiášem vyráží za rodinou až na východní Slovensko, a tak hledala prostorné, pohodlné a bezpečné rodinné auto. Našla jej právě v japonském SUV.

MFJO8287 (002)Vzhledem k občasným dlouhým cestám po dálnici sáhla herečka po výkonném a úsporném přeplňovaném motoru 1.4 BoosterJet v kombinaci s automatickou převodovkou. Protože si herečka na cestách ráda užívá pohodlí, nechala se zlákat nejvyšší výbavou Elegance Lux. Touto volbou si současně splnila sen, protože vždycky v autě toužila mít obrovskou panoramatickou střechu.

MFJO8305 (002)Sympatická Andrea Růžičková se českým divákům zapsala do povědomí především díky seriálům Vyprávěj a Ordinace v růžové zahradě 2. Ten dočasně opustila kvůli důležitější mateřské roli, ale nyní už opět natáčí a těší se, jak zužitkuje hbitost kompaktního S-Crossu v hustém pražském provozu. Osobně si nejvíc užívá pohodu automatické převodovky, protože jak sama přiznává, od získání řidičského průkazu nejezdila, takže v podstatě začíná od nuly. Automat je jí tedy velkým pomocníkem. Naopak manžel se rád sveze svižně, takže s oblibou přepíná volič jízdních režimů do sportovního módu a užívá si výkon silného čtyřválce.

MFJO8159 (002)Hned první cestu nového Suzuki pojala Andrea jako zátěžový test. „Jeli jsme se pochlubit k rodičům na Slovensko a asi si umíte představit, kolik toho s miminkem člověk převáží. S-Cross obstál výborně, ani jsem nečekala, že se ke všem těm taškám a krabicím vejde i kočár. Takže za prostornost od nás má Suzuki jedničku, stejně jako za pohodlí a ticho v kabině. Malý spal skoro celou cestu. Protože jsme jeli část cesty v noci, vyzkoušeli jsme i ledková světla – svítí skvěle,“ užívá si svého nového S-Crosse Andrea.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.