Sociální sítě
Nahoru

Královské bydlení s fascinujícím výhledem

Na Smíchově je téměř před dokončením unikátní stavba komorní rezidence, která na sebe už nyní upozorňuje kolemjdoucí svými v šachovnici rozmístěnými okny.

RT_Rezidence_Palata (kopie)V projektu, v němž se nachází jen 31 bytů, dala společnost Real-Treuhand jméno Rezidence Palata a úplně pod střechou navíc připravila pro zájemce fascinující střešní byt 4 – 5kk.

Prostor tohoto ojedinělého bytu je dokončován v tzv. provedení shell & core – tj. bez podlah, obkladů, sanity, což umožňuje budoucím majitelům vytvořit si vlastní zcela originální domov. Závisí jen a jen na budoucím majiteli, jak využije množství prostoru a jak si tuto oázu klidu a světla v klidné části Prahy 5 dotvoří.

Palata_B32 (2) (kopie)Velká okna projektu a zvláště pak velkoformátové prosklené dveře vedoucí z bytu na terasu se stanou už pouhým výhledem, který nabízejí, vynikající a přirozenou dekorací interiéru. Bránit ve výhledu na Prahu a protější zelený svah s Husovými sady nebude ani zábradlí terasy. Celé je ze skla, a tak ani to neubere na nádherném pocitu lehkosti, který leckdy zažívají ptáci poletující nad krajinou.

Rezidence_Palata_exterier2 (2) (kopie)Rozlehlý byt, který korunuje Rezidenci Palata, je výjimečný nejen svými téměř 175 m2 a tím, že do něj budou moci majitelé vstoupit už z kabiny výtahu, ale i svou rozlehlou terasou, skvělými dispozicemi členění prostoru a přípravou pro vlastní krb. Dokončení projektu celé Rezidence Palata plánuje realitní a developerská společnost Real-Treuhand v poslední čtvrtině tohoto roku.

Více z rubriky Byty & Penthouse

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.