Sociální sítě
Nahoru

Individualita s ginem Beefeater

Být originální a vyjádřit sebe sama, Beefeater vybízí všechny milovníky ginu k oslavě individuality s novou limitovanou edicí Be Beefeater. Speciální řada lahví, ukrývající slavný Beefeater London Dry Gin, je k dostání v kreativním provedení s 15 různými předními etiketami na 3 různých pozadích. Hra s uměním typografie pak zahrnuje na 45 unikátních designů, které se hodí pro každou příležitost, osobnost i náladu.

Limitovaná edice Be Beefeater vyjde na 429 Kč

Limitovaná edice Be Beefeater vyjde na 429 Kč

Nejenom rostoucí popularita ginů, ale také současný trend přinášet v nové zlaté éře cocktailů výjimečnost a inovaci, vedou k touze objevovat osobité, neobvyklé a  originální. Ať už chcete „být“ čímkoliv, láhev z edice Be Beefeater se perfektně hodí ke každému životnímu okamžiku, kdy toužíte být inspirativní, být hrdí, být unikátní nebo třeba kreativní.

Beefeater je světově oceňovaná značka ginu. Každá láhev je vyráběná v Londýně, kde je pečlivě destilovaná mistrem palírníkem Desmondem Paynem, oceněným Řádem Britského Impéria. Beefeater London Dry Gin vzniká macerací devíti přírodních bylin v obilném destilátu, které do ginu promítají chuť jalovce, jemné tóny citrusů, kořeněný koriandr a zemitou anděliku.

Limitovaná edice Be Beefeater je dalším přírůstkem do inovativní řady ginů, která zahrnuje Beefeater 24 či úplnou novinku Beefeater PINK, prémiový gin s přírodním jahodovým aroma, který se na českém trhu objeví během tohoto léta.

Více z rubriky Domácí bar

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.