Sociální sítě
Nahoru

Inspirováno přírodou, vyrobeno značkou Rado

Překrásné spojení přírody a inovací. To je kolekce True Thinline Nature, která pro svůj design kombinuje podstatu značky Rado s prvky světa přírody. Nejnovější přírůstky do sbírky True Thinline oslavují prolnutí moderny a naturalismu jako plody tvořivého partnerství s organizací Grandi Giardini Italiani, která podporuje bohaté dědictví nejznámějších italských zahrad.

Rado-Leaf 2_A5(D_P)V našich městských životech přináší živé přírodní barvy velké potěšení. Návrháři Rado proto vzali ty nejlepší prvky světa přírody a vložili je do nových modelů True Thinline. Ať už je to sytě hnědá barva země, temně modrý odstín vody nebo přirozená zeleň listů, tato trojice lahodí očím stejně jako procházka krásnou zahradou, která osvěží a inspiruje.

Rado-Leaf 3_A5(D_P_L)Přestože jde o základní barvy, které se v přírodě běžně vyskytují, jejich výroba z high tech keramiky je nesmírně náročná a pouze značka Rado má potřebné znalosti k jejich výrobě. Jako doplněk k lesklým pouzdrům a náramkům má každý model v kolekci unikátní číselník s jedinečnou úpravou, která odráží pestrost světa přírody. Modrý model dostal perleťový číselník evokující příliv a odliv volného moře, hnědou zdobí třpytivý povrch zrcadlící paprsky světla a zelená varianta nese perleť ve struktuře listu, jež se při dopadu světla rozzáří.

True Thinline jsou v mnoha ohledech vrcholnou řadou Rado s plnohodnotnou high tech keramikou a povrchem odolným proti poškrábání. Na dokonalosti jim přidává jednolité pouzdro s tenkým profilem. Každý model z kolekce Nature nějakým způsobem evokuje krásy světa přírody, když transformuje hodinky na něco opravdu výjimečného, uklidňujícího a inspirativního. Harmonie pro zápěstí milovníků přírody.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.