Sociální sítě
Nahoru

Abi Totre je krejčovství se srdcem

Krejčovství, kde se šije nejen nití, ale i srdcem, to je salon Abi Totre v centru Ostravy. To patří bezesporu k nejlepším zakázkovým krejčovstvím v celé republice. Měsíčně obslouží stovky spokojených zákazníků a za kvalitu služeb stoprocentně ručí. Svědčí o tom i stále větší počet známých osobností a celebrit, které svěřily zakázku mistrovi ve svém oboru panu Abimu Totre. Obleky na míru zde šijí již do 48 hodin a košile na míru dokonce již do 24 hodin. Nebývalého vkusu a obrovského citu pro detail, styl a eleganci majitele už využila celá řada osobností, které oceňují jeho naprosto profesionální přístup. Mezi nimi i modelka a česká miss Aneta Vignerová, model a muž roku Jan Havlovic, hokejista David Moravec, trenér Alois Hadamczik, herci Jakub Kohák nebo šestinásobný vítěz Rallye Paříž-Dakar Karel Loprais, zpěvák Martin Chodůr, moderátor Radek Erben, Bořek Slezáček či sám moravskoslezský hejtman Ivo Vondrák.

Salon oblékl na míru od hlavy až k patě už tisíce spokojených mužů. Každá jeho košile, oblek či kabát je naprosto originálním a jedinečným kouskem. Pánský krejčí Abi Totre žil v krejčovské rodině v Paříži a u nás je známý svým osobitým přístupem, který staví jako prioritu. Na Nádražní ulici č. 16 pak otevřel prodejnu se salónem, kde zákazníci najdou i nejrůznější doplňky či kvalitní anglické kožené boty Barker, ale především se zde každý den mohou zákazníci přímo s panem Abim setkat. Právě samotný osobní kontakt se zákazníkem je pro něj velmi důležitý. „Zákazníka musím vyšperkovat tak, aby mu seděl sebemenší detail. Osobní přístup je pro mě nejdůležitější. Prostě zakázka musí být doladěna do posledního detailu, ideálně šitá na míru,“ říká pan Abi Totre, krejčí a módní návrhář. Na webových stránkách pak nabízí skvělý konfigurátor košil, který ušetří zákazníkovi spoustu času a hlavně mu pomůže při výběru každého detailu košile. Stejně úspěšně pokračuje salon i s nabídkou skvěle padnoucích pánských obleků a pánských i dámských kabátů.

Pánský smoking, frak, smokingová košile, pánská fraková košile, fraková vesta, smokingový pás pod touto značkou je zárukou nejvyšší kvality materiálů a zpracování nejen pro výjimečné příležitosti. Celkový outfit je podle něj vytvořen společně se stylistou, který pomůže s výběrem materiálu, střihových a desénových detailů tak, aby výsledný outfit vyhovoval přesně svému účelu. S nastupujícím chladnějším počasím mají muži pochopitelně i větší zájem o pláště nebo flaušové kabáty. I ty zde šijí na míru – z těch nejkvalitnějších vlněných materiálů, nebo z čistého kašmíru. K mání je nepřeberné množství knoflíků, včetně perleťových, a dokonce originální monogram. Všechny obleky Abiho Totre se příjemně nosí a „dýchají“. Jsou ušity z lehkých materiálů, zákazníci se v nich tedy nepotí a oceňují také fakt, že v případě jakéhokoliv poškození oděvu zde udělají maximum pro jeho záchranu, aby mohl oblek svému nositeli sloužit co nejdéle. Firma se navíc plánuje v budoucnu pustit i do dalšího projektu a zařadit tak do portfolia svých služeb také boty šité na míru.

Kromě nejlepšího konfigurátoru košil v ČR najdete na stránkách www.abitotre.cz i skvělý Blog a originální dárkové poukazy, které si můžete sami vytvořit. Spoustu nápadů, rad a pozitivních reakcí také na facebooku Abi Totre Paris. Salón s prodejnou na Nádražní ulici 16 je otevřen od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin a v sobotu do 12 hodin.

Více z rubriky Pánský svět

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.