Sociální sítě
Nahoru

Investice, která má budoucnost

Diamanty jsou věčné. Jeden z nejtvrdších přírodních materiálů, kterému neublíží ani plameny ohně. A stejně neohrozitelný je i investiční potenciál těchto vzácných kamenů. Nesmrtelnost jim zajišťuje jejich krása. Ostatně, jak víme – diamanty jsou nejlepším přítelem žen.

Cenné papíry? V dnešní době ne příliš lukrativní investiční příležitost. Úroky v bance? Spíše výsměch než možnost, jak zhodnotit své konto. Majetek v realitách? Reálnou jistotu nelze upřít, ovšem velmi kolísavé tendence, a pokud budete najednou nutně potřebovat prodat byt či dům zrovna v nepříliš příznivé době, můžete na investici ještě tratit. Ovšem diamant, ten si drží stabilní pozici ve sféře investičních komodit. Za posledních 100 let zaznamenal pouze dva výkyvy, a sice v letech 1978 až 1981, poté v době ekonomické krize 2008 a 2009. Lákavý třpyt diamantu je tak ideální komoditou, do níž je více než vhodné investovat. I v této oblasti si však musíte nechat poradit od těch nejlepších.

Česká poctivost, světové renomé

Diamonds International Corporation (DIC). Firma s českým zázemím, která vznikla před 13 lety a za tu dobu si vybudovala renomé profesionálů v oblasti obchodu s diamanty. V jejich nabídce můžete vybírat z mnoha kolekcí nádherných diamantových šperků, od jednoduchých až po opulentní, vysoce zajímavý výběr je i v linii hodinek. Pokud vás ovšem tyto vzácné kameny zajímají také jako investiční nástroj, můžete své možnosti probrat u šálku kávy v showroomu.

Diskrétnost a soukromí

Dubai, Bratislava, Sofia. A samozřejmě Praha. Zde všude najdete útulná a diskrétní prostředí showroomů. V naší metropoli byl prostor nedávno otevřen v nové lokaci, ulici Washingtonova 5 v Praze 1 (otevřeno v pondělí až pátek, od 10:30 do 19:00). Zde najdete místo, kde se snoubí krása s obchodem, kdy vám nabídka přinese nejen potěšení, ale i pozoruhodné zisky. Můžete si vychutnat šálek výborné kávy v Diamantovém klubu, který je přímo naproti showroomu a přitom vybírat z kolekcí nádherných šperků, hodinek nebo se zaměříte na svůj investiční poklad. Showroom má i svůj program, konat se zde budou degustace, přednášky, módní přehlídky a jiné akce, o kterých společnost informuje na sociálních sítích.

Prestiž jako záruka kvality

Za více jak dekádu svého působení na trhu společnost DIC uzavřela mnoho lukrativních obchodů a její aktivity ji zařadily mezi nejprestižnější české firmy. Už při příležitosti otevření showroomu, který sídlil původně na Starém Městě, byl přítomen Arthur Beller, prezident druhé největší antverpské diamantové burzy Beurs voor Diamanthandel. Se společností spolupracovala i významná návrhářka Blanka Matragi, která navrhla linii nádherných šperků vysoce uměleckého designu. Společnost DIC navrhovala i korunky vítězkám prestižní soutěže Miss Universe. A mezi klienty společnosti patří významné osobnosti, nejen ty české. Vzhledem k diskrétnosti nemůžeme jmenovat, zmínit můžeme Madeleine Albright, jejíž návštěva v showroomu byla veřejně zdokumentována. Bývalá ministryně zahraničí USA před lety vybrala vzácný dárek svým vnučkám.

Partnerství jako spojení příjemného s lukrativním

Zárukou prestiže věhlasné firmy je i její expanze za hranice republiky. Jak již bylo naznačeno, DIC je akcionářem Beurs Diamanthandel v Antwerpách, jedné z nejstarších diamantových burz na světě, v roce 2014 se společnost rovněž stala členem DDE Dubai Diamond Exchange. Partnery DIC jsou přední světové brusírny, veškeré jejich šperky pocházejí z vlastních dílen a jsou chráněny regulérní autorskou známkou registrovanou v rámci celé Evropské unie, výrobní značkou DIC a puncovní značkou dle platné legislativy. Působnost a spolupráce s nejbohatšími regiony světa činí DIC perspektivní společností, jejíž partnerem můžete být i vy.

Více z rubriky Diamanty

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.