Sociální sítě
Nahoru

Český výrobce AQ se představí opět na Audio Video Show

Výrobce českých Hi-Fi reprosoustav Acoustique Quality se již tradičně účastní největší české výstavy audiovizuální techniky Audio-Video Show 2019. Kromě vrcholné řady reprosoustav AQ Passion bude výrobce prezentovat to nejlepší z řady AQ Pontos i dostupné BT reprosoustavy AQ M24 BT. Jedním z nejzajímavějších exponátů budou reprosoustavy AQ Passion 25, které vznikly k příležitosti 25. výročí společnosti v limitované edici 25 kusů.

Poslední přírůstek do vrcholné flotily reprosoustav Acoustique Quality vznikl k příležitosti 25. výročí založení společnosti AQ. Jejich konstrukce čerpá ze zkušeností nabytých při vývoji vlajkové lodi AQ Passion. Nechybí aktivní systém tlumení vnějších stěn DBS, 3D tvarovaná čelní stěna, ani prostorově uložené měniče pro co nejlepší sesazení všech pásem. Na pozici výškového reproduktoru se usídlil nejvyšší model společnosti SB Acoustic Satori TW29, který se pyšní naprosto přesným projevem. Sekunduje mu středobasová sekce, kterou obstarává 5“ minerální polypropylenová membrána a vše uzavírá dvojice 8“ basových měničů Scan-speak s membránou ze skelných vláken. Samozřejmostí je vnitřní kabeláž Audioquest Rocket 33.

Kromě reprosoustav vlastní výroby společnost představí i nejnovější partnery, kteří prostřednictvím Acoustique Quality vstupují na český a slovenský trh. Fanoušci špičkového audia se tak mohou těšit na poslech elektronkových high-end zesilovačů KR-Audio ručně vyráběných přímo v Praze. Chybět nebude ani společnost Lindemann audiotechnik, která již 25 let dokazuje, že i digitální zdroje mohou dosáhnout audiofilské kvality. Produkty řady Limetree představí Norbert Lindemann osobně.

Výstava Audio Video Show 2019 bude probíhat od pátku 1. března do soboty 2. března v čase 10:00 – 18:00. Expozice Acoustique Quality se bude nacházet v salonku Don Ottavio na prvním patře pražského hotelu Don Giovanni.

Více z rubriky Hi-end audio

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.