Sociální sítě
Nahoru

Komplikovaný skvost v podání Jaeger-LeCoultre

Loni uvedené náramkové hodinky Rendez-Vous vznikly snoubením vysoké hodinařiny s vysokým šperkařstvím. To se projevuje hlavně v ploše temně modrého číselníku, kterou zvýrazňuje rotující platforma pulsujícího minutového tourbillon, jehož klec je lemovaná jemnou diamantovou linkou. Ta, ačkoli o něco výraznější, zvýrazňuje i centrální část číselníku, přičemž brilianty umocňují také obvod celého pouzdra vyvedeného z bílého 18kt zlata.

O přesný čas se pak stará dvojice leštěných dýkovitých ruček a trojramenná vteřinka vyvedená ve stejném odstínu půlnoční modři, jako řemínek a číselník. Strojek, respektive Calibre 978 byl vytvořen v dílnách manufaktury Jaeger-LeCoultre ve švýcarském Le Sentier ze 302 komponentů. Majitelce nabídne 45 hodin rezervy chodu při plném natažení.

Cena byla stanovena na 2 470 000 Kč, přičemž v nabídce pražských butiků se jen tak neobjeví. Jedná se totiž o model dodávaný pouze na objednávku. Tu lze udělat například v rodinném Klenotnictví Dušák v ulici Na Příkopě 17.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.