Sociální sítě
Nahoru

Investice do alkoholu

Stále hledáte způsoby jak zhodnotit své peníze, ale většina z nic ztroskotala? Proč nespojit skvělé pití a peníze dohromady. Moneyo.cz vám poradí jak investovat do whisky a nespálit se. Proč právě tento alkohol? Mnoho průzkumů ukázalo, že právě kvalitní skotská je mnohem lepší než třeba vína nebo rum. Neznamená to, že by zmíněné lihoviny nemohli být ve vašem portfoliu, ale s whiskou nešlápnete vedle. Samozřejmě, že nestačí skoupit běžný alkohol v supermarketech. Doporučujeme vyhledat kvalitní internetové obchody, které se zaměřují na „lepší pití“.

Jak si vybrat tu správnou lahev? Velmi důležitý je z jaké palírny whisky pochází, zda se jedná o limitovanou edice a stáří. Není zapotřebí sahat ihned hluboko do kapsy pro kousky za deseti tisíce. Zajímavé exempláře nemusí nutně přesahovat hranici 2 000 Kč. Po několika letech může mít láhev mnohonásobně vyšší hodnotu. Při nejhorším ji vypijete s přáteli. Čím více se budete o toto odvětví zajímat tím vyšší je šance, že se stanete odborníky.

OMFG gin Žufánek

Společnost ŽUSY s.r.o. produkuje již od roku 2014 limitovanou sadu prvního českého rukodělného ginu jménem OMFG gin Žufánek. Co je na tom tak zvláštního? Především to, že pokud se vám podařilo zakoupit ročník 2014 z této řady zhodnotili jste svou investici o více než 1 000 %, to za pár let není špatné, co říkate? Každý následují rok vycházel tento skvost za použití jiných bylinek, tudíž je každá řada originál. Český gin je důkazem toho, že když děláte něco správně lidé to ocení. Začátkem roku se uvolnila limitovaná edice 2019, která zmizela z e-shopu za několik minut. Začnete také se sbírkou?

Další způsoby jak zhodnotit své peníze

Vybodněte se na byznys, kde je nutné přesvědčit svou rodinu nebo blízké o tom, že jim nabízíte službu bez které se neobejdou (MLM, HYIP, finanční poradci) a raději se zaměřte na věci, které dávají smysl.

Affiliate marketing

Je spíše způsob jak peníze vydělat, ale to neznamená, že byste jej nemohli brát jako investici. Affiliate marketing může fungovat i s použitím placené reklamy pokud ji dokážete správně nastavit. Stačí si vytvořit jednoduchý a přehledný web, kam umístíte produkt, formulář nebo službu. Správným zacílením Facebookové reklamy ihned zjistíte, zda odezva generuje nějaké příjmy, či nikoli. Nebojte se s tím trochu pohrát, dříve nebo později přijdete na správný způsob jak na to.

Investování se Zonky

Zonky není pouze obyčejná půjčka. Možná jste už slyšeli o tom, že díky ní můžete zhodnotit svůj kapitál až o 6,03 % ročně. Neznamená to, že byste museli čerpat jakýkoli úvěr, je to přesně naopak. Vy budete tím, kdo peníze bude půjčovat. Registrací na Zonky získáte přehled o všech vašich aktivních investicích a díky měsíčním splátkám si vytvoříte stabilní pasivní příjem. Drobní investoři se nemusí obávat, že by museli provádět obří transakce, stačí vám pouze 200 Kč a můžete se do toho pustit nebo to alespoň vyzkoušet

  • až 97 % lidí pravidelně splácí
  • váš vklad není nikterak pojištěn (existuje riziko ztráty celé investované částky)
Tento článek je reklamním sdělením

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.