Sociální sítě
Nahoru

Bang & Olufsen s vylepšenou variantou Beoplay H9

Nové Beoplay H9, s cenovkou 12 890 Kč, jsou over-ear sluchátka vyrobené ze špičkových a lehkých materiálů. Náhlavní most je postaven kolem lehkého hliníkového rámu, který je obalen do obšití z hovězí usně. Náušnice jsou vyrobeny z jemné telecí kůže, pod kterými je paměťová pěna, která se dokonale vyformuje kolem ucha posluchače a zajistí tak bezprecedentní komfort a průdušnost.

Beoplay H9 přicházejí s autentickou a dokonale vyladěnou akustikou, která staví na silné historii zvukového inženýrství Bang & Olufsen s tradicí sahající až do roku 1925. Samozřejmostí je pokročilá technologie aktivního potlačení okolního hluku (Active Noise Cancellation, ANC), která uživateli umožní dokonale se ponořit do poslechu hudby, nebo si jednoduše vychutnat ticho. Nové Beoplay H9 přinášejí:

• Google Assistant – Jednoduchým stlačením a podržením dedikovaného tlačítka pro hlasové ovládání se uživatel rychle dostane k zábavě, umožní mu ostat ve spojení, získat informace, a řídit svoji agendu – a to všechno bez nutnosti brát do rukou telefon .

• Dedikované tlačítko hlasového asistenta – Speciální tlačítko na levém sluchátku může být také použito na vyvolání hlasového asistenta na zařízení uživatele, kupříkladu Siri v zařízeních od Apple.

• Prodloužený čas přehrávání – díky větší vestavěné baterii je čas přehrávání přes Bluetooth prodloužen oproti předešlému modelu o 7 hodin na celkových 25 hodin, a to se zapnutým aktivním potlačením okolního hluku.

• Vylepšené dotykové ovládání – dotykové ovládání na pravém sluchátku je přichází s novými detaily, díky kterým je ještě intuitivnější na použití.

• Zlepšený komfort – Beoplay H9 dostali vylepšené náušní výstelky a výraznější změkčení náhlavního mostu pro ještě lepší komfort.

S novými Beoplay H9 si může uživatel přizpůsobit zvuk sluchátek prostřednictvím aplikace Bang & Olufsen pro zařízení s operačním systémem Android, pro iPhone a Apple Watch. Přes intuitivní funkci ToneTouch je možné upravit tonality a vyznění zvuku, nebo si vybrat z několika zvukových profilů, vytvořených speciálně pro Beoplay H9, které upraví zvuk pro použití sluchátek při různých činnostech – cvičení, cestování nebo poslouchání podcastů.

Více z rubriky Hi-end audio

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.