Sociální sítě
Nahoru

Když jedna a jedna jsou dva

Úspěšná česká šperkařka Kristýna Malovaná, jejíž výrobky vynikají oku lahodícím minimalismem, přichází nyní před létem s dvěma novými kolekcemi. Jedna bude akcentovat rodinné či přátelské vazby jednotlivce, propojení dvou lidských bytostí, ať už ve formě intuitivní, bez papírů a formalit či právě při příležitosti formálního spojení dvou jedinců, tedy při uzavření sňatku. Druhá kolekce vznikla jednoduše proto, aby v lidech vzbuzovala radost a nemá žádný hlubší význam. Ač vyvolat v člověku radost je úkol často nelehký, tak při pohledu na tuto kolekci je zřejmé, že byl splněn.

Prsteny, náhrdelníky či náramky, které naleznete v nejnovější kolekci On a Ona české umělecké šperkařky Kristýny Malované, mají za cíl být v harmonickém souladu a zároveň se trochu lišit. Tak jako se liší a zároveň k sobě „ladí“ dvě osoby, které se mají rády a chovají k sobě úctu. Ať už jde o lásku mileneckou či kamarádskou. Pokud někomu chcete dát najevo, že k sobě patříte a že vám na dotyčném záleží, jistě tuto kolekci oceníte. Je vhodná i jako volba pro snoubence. „Ráda vytvářím symboly, které každý den nositeli připomenou, že nejsou sami. V současné chvíli jsem nejvíce vytížená snubními prsteny na míru a to mě těší, jelikož moje díla jsou součástí krásné životní události a jako originály jí dodávají na jedinečnosti,“ říká Kristýna Malovaná.

Druhou letní novinkou je kolekce Random. V ní rezonují zejména veselé tvary, vlnky, kopečky… Mají v dotyčném, který výrobky z této kolekce bude nosit, probudit touhu po hře, radost ze života, i z toho každodenního a třeba i stereotypního. Každý kus je originál, ruční výroba je samozřejmostí. Pokud hledáte kvalitní a zároveň neotřelé české šperky, věřte, že sázka na Kristýnu Malovanou je ta správná volba.

Více z rubriky Extra dárky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.