Sociální sítě
Nahoru

Glamour styl hodinek Chanel

Francouzská módní ikona Chanel není ve světě hodinařiny žádným nováčkem. Po boku svých propracovaných mechanických kreací stále pracuje také na kreativně koncipovaných projektech, které jsou spíše módním doplňkem či impozantním šperkem. Krásným příkladem je nové provedení náramkových hodinek Code Coco svým vzhledem navazující na přezku proslulé kabelky 2.55, která je od roku 1955 doslova ikonou.

Tradiční zapínání kabelky bylo totiž přesunuto právě do konstrukce samotných hodinek. Pootočením samotné spony dojde ke znemožnění možnosti odečítání času – z hodinek se tak stane jen zlatý náramek ignorující čas. Jak praktické…

Zatímco první generace vznikla v oceli už před dvěma lety, a to se základní cenovkou pohybující se mírně pod hranicí 150 000 Kč, další edice ve stylu Chanel tuto cenovku samozřejmě předčily. V nabídce tak byla ocelová varianta s diamanty za zhruba 300 000 Kč nebo také speciální edice pěti kusů v bílém zlatě diamanty posetá zcela, a to za 2 miliony korun. Obdobné je to i v případě nového unikátního kusu posetého rubíny, který si opravdu nelze nezamilovat. Jeho cenovka pak míří ještě výš, a to i přes integrovaný quartzový strojek. Koneckonců obří briliant, stejně jako extrémně veliké bagetky s sebou nesou svoují cenu.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.