Sociální sítě
Nahoru

Nenechte si ujít Adventní koncerty v Národním divadle

Čas běží neuvěřitelně rychle a zanedlouho zde opět máme Vánoce. Ačkoliv by většina z nás o tomto tématu ještě v žádném případě nechtěla slyšet a již nyní na ně doléhá stres z vymýšlení a nakupování vánočních dárků, přinášíme trochu jinou zprávu, a to pozvánku na nádherné Adventní koncerty v Národním divadle.

Ty jsou vítanou příležitostí ke zklidnění a naladění do sváteční předvánoční nálady. Adventní koncerty v Národním divadle se konají tradičně každý rok a my už známe detaily k těm letošním. Odehrají se v neděli 1., 8., 15. a 22. prosince od 11 hodin, kdy se historickým sálem rozezní hudba vánoční doby a nejznámější hudební dílo našich Vánoc, Česká mše vánoční Jana Jakuba Ryby.

O příjemný hudební zážitek se postarají členové Kühnova dětského sboru a Orchestr Národního divadla, kteří vás svými výkony dokážou uklidnit a nadchnout v mnohdy uspěchaném a stresujícím předvánočním shonu.

Předprodej vstupenek probíhá již nyní v pokladnách a on-line na webu Národního divadla www.narodni-divadlo.cz.

Více z rubriky Akce

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.