Sociální sítě
Nahoru

Franck Muller se snaží vždy šokovat

Chce to trochu odvahy a sebevědomí pořídit si poněkud šílené Vanguard Crazy Hours v růžovém zlatě. Na jejich bílém gilošovaném číselníku totiž nejsou seřazena čísla v tradiční posloupnosti, ale zdánlivě náhodně rozházená. A zatímco minutová ručka tradičně plyne, hodinová se pohybuje pětihodinovým skokem, který zajistí, aby vždy indikovala aktuální hodinu. Tento důmyslný koncept vznikl už v roce 2003, kdy s ním přišel slavný hodinář během své dovolené na Mauriciu. Čas mu tak ubíhal zřejmě pomaleji.

Nyní Franck Muller tento koncept integroval také do dámského vzezření, které v růžovém zlatě vyjde na 545 000 Kč. Návštěvníci pražské výstavy Salon Exeptional Watches je v prostorách Paláce Žofín budou moci obdivovat už za 14 dní, a to v rámci expozice zaštítěné pražským klenotnictvím Beny Jewellery.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.