Sociální sítě
Nahoru

Jak dosáhnout dokonale čisté pleti?

Způsob péče o pleť může být u každého jiný, ale důkladná péče věnovaná především pečlivému čištění by měla být pro všechny stejná. FOREO, švédská jednička ve spojení technologie a péči o krásu, přináší informaci, že manuální čištění pleti není dostatečné. Zároveň přichází s tipem na jednoduché, ale důmyslné zařízení, díky němuž bude vaše pleť během několika minut opět zářivá a zdravá.

Čištění pleti je důležité pro její zářivý vzhled

Vaše ruce jsou neustále pokryty bakteriemi, ať už je to z klávesnice počítače, palubní desky v autě, nebo třeba telefonu, který máme v ruce téměř nepřetržitě. Statistiky nedávno provedené analýzy poskytnuté London School of Hygiene & Tropical Medicine ukazují, že na každém mobilním telefonu ve Spojeném království jsou přítomny fekální bakterie. Charles Gerba, významný mikrobiolog z University of Arizona, ve svém výzkumu prokázal, že mobilní telefony mají na svém povrchu desetkrát více bakterií než prkénka toalety. A všechny tyto bakterie se okamžitě dostanou na vaše ruce a přeneseně i na vaši pleť.

Čištění pleti pomocí silikonového kartáčku LUNA 3

KAŽDODENNÍ ČIŠTĚNÍ PLETI

Během dne se na vaší pleti neustále zachytávají bakterie, nečistoty a špína, a pokud je večer důkladně nesmyjete, mohou mít negativní vliv na stárnutí vaší pleti, vést k zarudnutí nebo projevům akné a nežádoucí pigmentaci. V případě, že je vaše pleť náchylná právě k akné, je většina jeho projevů způsobena právě dotýkáním se pleti rukama, které nejsou dostatečně čisté. Pokud se rozhodnete čistit pleť pouze prsty, mějte na paměti, že si předem musíte ruce pomocí správné techniky pečlivě a důkladně umýt. „Každodenní čištění vaší pleti je jedna z nejdůležitějších věcí, kterou pro svou pleť můžete udělat. Nedávno jsme byli svědky šokujícího videa o péči o pleť, kdy Kylie Jenner natáčela svou každodenní rutinu čištění pleti, která se skládala z mytí pleti pouze pomocí rukou. Ve videích je jasně vidět, jak po umytí obličeje rukama zůstane po osušení pleti na ručníku velké zbytkové množství make-upu. Jen co se video dostalo na internet, začaly pod něj okamžitě naskakovat komentáře a my byli doslova zaplaveni dota-zy zákazníků, kteří byli překvapeni, jak tak jednoduchý, a přitom zároveň vysoce účinný přístroj jako LUNA může úplně změnit způsob čistění pleti – lidé chtějí radu a způsob, jak čistit pleť pomocí moderních technologií, více než kdy dřív,“ říká Dalia Fernandez, FOREO Product Development Manager.

Ideální čistící produkt pro dokonale zářivou pleť – FOREO LUNA 3

Pokud máte raději čištění pomocí moderních technologií, investice do toho správného pomocníka může být opravdu průlomovým okamžikem pro dosažení dokonale čisté pleti. Nejnovější inovace FOREO LUNA 3, nejjemnější kartáček na čištění pleti na světě, je tou nejlepší volbou pro důkladnou péči o vaši pleť. T-onická pulzace společně s ultra hygienickým silikonem odstraní až 99,5 % nečistot a mastnoty z pleti a zabrání bakteriím usazovat se na pleti. Výsledky jsou viditelné již během několik minut.

Čištění pleti pouze pomocí rukou nemůže poskytnout jeden z nejdůležitějších kroků k čisté pleti – ex-foliaci. Při každodenní exfoliaci pleti zabraňujete ucpávání pórů nečistotami a důkladné čištění také odstraňuje z pleti odumřelé pleťové buňky a zabraňuje výskytu akné, které je způsobeno právě nedokonalým čištěním povrchu pleti. Ultra hygienický silikon použitý pří výrobě LUNA 3 je 35krát hygieničtější než materiály, jako jsou například nylonové štětiny, a jeho neporézní povrch zabraňuje dodatečnému přenosu bakterií na obličej. Dalším benefitem je také to, že jeho použití pleť zjemňuje a rozjasňuje a tím vám dodává zářivý vzhled.

Řada produktů LUNA je expertem na dokonale čistou pleť

Značka FOREO si připravila pro všechny milovníky čisté pleti jedinečnou nabídku během Black Friday. Od 25.listopadu do 1.prosince 2019 jsou vybrané FOREO produkty za jedinečnou cenu na Notino eshopu a ve vybraných parfumeriích Notino.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.