Sociální sítě
Nahoru

V Dubaji skončil historicky první hodinářský týden LVMH Watch Week Dubai

Od 13. do 15. ledna probíhal v Bvlgari Resort Dubai hodinářský týden LVMH Watch Week 2020, který představuje výjimečnou sílu, kreativitu a inovace hodinářských značek skupiny: Hublot, Bulgari, TAG Heuer a Zenith. Společně tyto značky přinesly po dobu tří dnů jedinečný zážitek v novém formátu, který je důkazem bezkonkurenční expertízy a savoir faire společnosti LVMH Manufactures.

Manufaktura Hublot zde odhalila absolutní novinky – svůj kultovní model Big Bang vůbec poprvé osazený opět populárním integrovaným náramkem. 15 let od svého vzniku tak představuje model Big Bang svůj vůbec první kovový tah, který je historicky poprvé spojen s masivním pouzdrem.

Integrovaný tah znamená také nové designové provedení pouzdra, které reflektuje charakteristické rysy značky Hublot: UNIQUE & DIFFERENT. Unikátní kus hodinek představující integrovanou architekturu; jedinečné spojení technologie a stylu pro zápěstí.

Hodinky ztělesňují hodnoty značky Hublot ikonickým využitím černé keramiky, speciální patentované slitiny zlata King Gold nebo titanu. Nově jsou na trh uvedeny tři modely, včetně limitované edice verze All Black v celkovém počtu 500 kusů, které jsou věnované konceptu „neviditelné viditelnosti“, který byl představen v roce 2006. „Patnáct let existence hodinek Big Bang a nové poprvé. Unikátní, plně integrovaný náramek a přepracované pouzdro v novém designu pro nové klienty. Hodinky Big Bang Integral a jejich integrovaná architektura pohání tento model do zcela nových sfér,“ prozradil Ricardo Guadalupe, CEO společnosti Hublot.

Více z rubriky Hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.