Sociální sítě
Nahoru

Kosmopolitní bistro na druhou

The Bistro v Londýnské ulici je známé svou kosmopolitní kuchyní a členitým interiérem. Bistronomická restaurace na I.P. Pavlova láká své hosty na tapas, snack a mezze.

O vizuální zážitek se nově postará fotografická výstava Davida Těšínského, která startuje vernisáží 21. ledna 2020 od 19:00 do 21:00. Hosté se mohou do konce února pokochat fotografiemi se společným jmenovatelem a to „Life is good“.

A proč právě tento autor? David Těšínský je nezávislý dokumentární fotograf „příběhu lidí“, který získal několik světových i domácích ocenění. „Rád se zaobírám sociálními tématy, kterým pomocí fotografií pomáhám vyjít na světlo ven. Nedávno jsem fotil fotosérii „Děti islámu“, která poukázala na revoluční mládež v Íránu nebo ženy ve válečné zóně v Doněcké a Luhanské oblasti na Ukrajině či „Rap je naše náboženství“, kde jsem zachytil každodenní rapperský život v USA. Pracoval jsem také 8 měsíců na projektu drogově závislých v mé rodné Praze. A mohl bych pokračovat dál a dál“, dodává David. Jeho fotografie jsou kosmopolitní a promítají životy, ať se člověk nachází na západě, severu či jihu zeměkoule.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.