Sociální sítě
Nahoru

Van Cleef & Arpels v obležení zvířat

Prestižní šperkařská značka s francouzským rodokmenem Van Cleef & Arpels s příchodem nového roku odtajnila další přírůstky do úspěšné kolekce něžných a poetických broží „Lucky Animals“.

K velkolepému představení došlo 16. ledna. Tehdy měl svět možnost poprvé spatřit roztomilou želvu, koně, pandu, kachnu a prase. Všechna zvířata tvoří drahé kameny, orámována jsou korálky a jemně se lesknou perletí. Každé z nich má přitom své vlastní poselství. Zatímco panda vyjadřuje něhu, kůň dává na odiv statečnost. Z prasete a želvy mohou nositelky vyčíst klid, z kachny naproti tomu sálá hravost a energie.

V původní kolekci z roku 2017 je možné objevit například lva, veverku, zajíce nebo psa či sovu. Na tvorbě se v obou případech podílela řada renomovaných gemologů. To proto, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita vybíraných materiálů. Firma Van Cleef & Arpels je právě precizností a složitými procesy výroby pověstná.

Více z rubriky Drahé Kameny

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.