Sociální sítě
Nahoru

Šperk MILENCI z autorské kolekce Lilie Khousnoutdinové

Autorský šperk z kolekce Lilie Khousnoutdinové, který má prozaický název Milenci, zobrazuje muže a ženu propojené v lásce. Šperk symbolicky podporuje vývoj vztahu, lásku a vášeň a odkazuje na kult tantrických praktik. Milenci sedí na pomyslném piedestalu, na kterém najdete nápisy LOVE a PASSION (láska a vášeň).

Přívěsek, který je dostupný za 1 590 Kč, je vyrobený ze stříbra a do jeho spodní části je zakomponovaný kámen růženín, který je znakem lásky a krásy. Tento kámen nám svou jemnou barvou symbolicky pomáhá uvolnit potlačované emoce a stres a dává sílu odpouštět. Jeho vyzařování je jako jemný dotek, pod nímž se uvolníme a naše srdce se otevře lásce. Pokud jste odvážní dát veřejně na odiv lásku a vášeň, která je pro každý vztah důležitým zdrojem energie, je pro vás tento šperk jako stvořený.

Více z rubriky Extra dárky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.