Sociální sítě
Nahoru

Značka Cartier odhalila vzhled zbrusu nové kolekce

Hodinky Maillon de Cartier jsou především vyjádřením stylu. Řetízkový náramek má svůj jedinečný rukopis, který ctí klasický kodex, zatímco znovuobjevuje dnešní postoje. Hodinky Maillon de Cartier jsou šperkem, který byl navržený hodinářským ateliérem Cartier. Skvostné hodinky mají své čestné místo v kreativním repertoáru domu Cartier. Jednotlivé články náramku jsou vyrovnané a sladěné dle stylu a pojetí Cartier. Dokonale zaoblené a opulentní, pohybující se v čase s velmi ženskou elegancí.

Vše spočívá v zakroucení linek, zdůrazňujících perspektivu, ve které vyniká vzhled číselníku hodinek. Tato interpretace umožňuje propletení grafiky. Obdélníkové články, šestihranný číselník zkosené okraje: design hodinek Maillon de Cartier „ podceňuje“ rytmickou geometrii typickou pro Cartier. Ambice strukturovat hodinky, aby byly zkosené, ještě více zdůrazňuje jejich ducha. Jsou znatelné na dotek, objemné se zaoblenými rohy.

Vzácná sbírka dámských hodinek Maillon de Cartier nabízí i provedení s diamanty, které umocňují ještě více jejich design. Diamantový číselník odráží vzájemné propojení. Maillon de Cartier se představují v bílém, růžovém a žlutém zlatě. Grafický efekt a kontrast je znatelnější u hodinek v provedení ve žlutém zlatě s diamanty a černým lakovaným číselníkem.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.