Sociální sítě
Nahoru

Poslední generace špičkových sluchátek Sennheiser s vylepšenou technologií

Společnost Sennheiser dnes informovala o zahájení prodeje nejnovějších prémiových sluchátek s aktivním potlačení okolního hluku. Sennheiser Momentum Wireless 3 se pyšní luxusním zpracováním, ikonickým designem a dnes již legendárním hudebním projevem. To potvrzuje i frekvenční rozsah 6 Hz – 22 kHz, který směle přesahuje schopnosti lidského sluchu. Křišťálově čisté výšky jsou samozřejmostí, ale na své si přijdou i milovníci basu, kteří odhalí, že i zde se ukrývá plno detailů.

Stylová sluchátka Sennheiser Momentum Wireless 3 jsou v prodeji za cenu 9 990 Kč a cena cestovního modelu Sennheiser PXC 550-II byla stanovena na 9 090 Kč. Obě novinky jsou dostupné na stránkách www.sennheiser.cz a u vybraných partnerů.

Sennheiser PXC 550-II pak potěší skladnou konstrukcí s důrazem na pohodlí při cestování. Oproti předchozí verzi nabízí vylepšený systém potlačení okolního hluku. Ten dá zapomenout na rušivé zvukové artefakty vznikající při použití tradičních systémů potlačení okolního hluku ve větrném počasí. Výdrž baterie 20 h v případě použití technologie Bluetooth. Ta s připojením prostřednictvím konektoru Jack a využitím potlačení okolního hluku narůstá na celých 30 hodin. Uživatelé se tak nemusí obávat vybité baterie ani v případě, že by se rozhodli obletět najednou celou zeměkouli.

Prémiové materiály jsou pro sluchátka řady Momentum typické a nejinak je tomu v případě Sennheiser Momentum Wireless. Celé konstrukci vévodí hlavový most z otryskané nerezové oceli, která mu propůjčuje odolnost i punc luxusu. Bezprecedentní pohodlí pak poskytuje polstrování z velejemné ovčí kůže.

Díky podpoře Bluetooth 5 a kodeků AAC, aptX se uživatelé mohou těšit na bezproblémový přenos audia jak ze zařízení se systémem Android, tak iOS i s těmi nejjemnějšími nuancemi. O perfektní synchronizaci zvuku a obrazu se pak stará aptX LL. Nechybí ani vestavěný ekvalizér, kterým si uživatelé mohou v aplikaci Smart Control nastavit zvukový projev přesně dle svých aktuálních potřeb.

Snadné a intuitivní ovládání zajišťuje sada tří hlavních tlačítek a dedikovaný spínač pro spuštění hlasových asistentů Amazon Alexa, Google Asistent a Apple Siri. I párování je díky NFC dílem okamžiku. Stačí přiložit sluchátka a smartphone k sobě a vše je připraveno k poslechu.

Vylepšení se dočkal i systém aktivního potlačení okolního hluku, který je účinnější než kdy dřív. Funkce má navíc tři různé režimy, aby si uživatel mohl vždy vybrat tu nejvhodnější intenzitu filtrace zvuků z okolí. Pro situace, kdy je naopak přehled o situaci v okolí nepostradatelný, je připravena funkce Transparent Hearing.

Třešničkou na dortu je integrace BT sledování Tile, díky kterému je téměř nemožné sluchátka ztratit. S pomocí aplikace Tile je majitel vždy bez problémů najde.

Více z rubriky Hi-end audio

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.