Sociální sítě
Nahoru

Power-masking na nové úrovni díky značce Foreo

Výkonná, na míru a opravdu luxusní péče o pleť – UFO 2 mění budoucnost power beauty v realitu. Tato průkopnická inovace od švédské skintech společnosti FOREO v roce 2020 se postarala o významný pokrok ve smart masking díky nejúčinnějšímu a nejrychlejšímu ‘Power Mask’ ošetření na míru na světě.

UFO 2 se kombinuje exkluzivně s UFO Power Activated Masks, čímž vzniká spojení výjimečné technologie a výživných přírodních ingrediencí pro jedinečné domácí wellness zážitky.

UFO 2 má více barev než duha a představuje významně vylepšenou variantu oceněné masky UFO, jež byla uvedena již v roce 2018. Nejnovější generace UFO exkluzivně využívá plné spektrum LED světla, rituály péče o pleť nastavené v aplikaci na míru a vyspělou termoterapii, která dokáže dodat pleti teplo až 5x rychleji než u první generace produktu.

FOREO nedávno uvedlo řadu masek Farm To Face Collection, vytvořenou z nejlepších ingrediencí z celého světa včetně: hydratační masky Bulgarian Rose, čistící masky Green Tea a vyhlazující masky Acai Berry. A pro někoho, kdo touží po velice luxusním zážitku, značka FOREO přináší domů i velice speciální masku – Intensive Caviar Fusion Mask, jenž proměňuje kaviár a 24-karátové zlato do výjimečného anti-age ošetření.

UFO 2 s výjimečným designem spojuje více technologií v jediném produktu a nevyrovná se mu žádný jiný přístroj podobného typu – 5 nových technologií než v předchozím UFO pro krásnou a zářivou pleť během pouhých 90 vteřin.

UFO 2 technologie:

Plné spektrum LED světla: 8 různých LED světel přináší maximální výkon všem UFO aktivovaným maskám při spojení s tímto přístrojem. Každé světlo má odlišné vlastnosti, které odborně aktivují klíčové ingredience v jednotlivých maskách

a vytvářejí cílené ošetření na míru.

Purple LED redukuje výskyt jemných vrásek a umocňuje prozáření pleti.

White LED zpevňuje vzhled pleti a minimalizuje otoky.

Green LED projasňuje mdlý vzhled a sjednocuje tón pleti.

Orange LED revitalizuje a probouzí pleť pro dosažení zdravého vzhledu.

Blue LED minimalizuje výskyt nedokonalostí.

Cyan LED zklidňuje podrážděnou pleť.

Yellow LED minimalizuje začervenání a zjemňuje pleť.

Red LED redukuje známky stárnutí pro mladistvější vzhled.

Termo-terapie (zahřívání): Jemná a vysoce rychlá technologie termo-terapie okamžitě zjemňuje a připravuje pleť pro hloubkové vstřebání ingrediencí masky. Umocněná technologie uvnitř UFO 2 zajišťuje, že přístroj zahřeje pleť až 5x rychleji než původní UFO na optimální teplotu 45°C.

Kryo-terapie (ochlazování): Tato technologie je známá jako ‘řešení pro okamžité omlazení pleti’, kryo-terapie okamžitě ochlazuje pleť a dodává jí pevnější vzhled

s pozvednutými konturami, zároveň minimalizuje výskyt pórů a redukuje oteklý vzhled.

T-Sonic pulzace: 10,000 pulzací za minutu přináší jemnou obličejovou masáž, jež napomáhá absorbci aktivních složek a umocňuje účinnost UFO masek. Také napomáhá uvolnit svalové napětí, čímž dochází k minimalizaci výskytu jemných vrásek a otoků.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.