Sociální sítě
Nahoru

Brunch v době večerní

Hotel Alcron je stálicí na pražské hotelové i gastronomické scéně. Při vstupu do hotelového lobby na Vás dýchne atmosféra 30. let, styl art-deco je viditelný napříč celým interiérem. V hotelu Vás přivítá milý personál, jehož servis patří mezi ty nejsrdečnější v Praze. Ochotně Vás provází hotelovou halou až k restauraci La Rotonde, které vévodí známý šéfkuchař Roman Paulus.

V těchto dnech Roman Paulus se svým týmem spustil tolik oblíbené klasické víkendové brunche, které byly během okamžiku plně obsazeny. Kvalitní pokrmy mezinárodní kuchyně s nabídkou také české klasiky, útulná a tichá terasa, rodinná atmosféra, milý personál a živá hudba, to vše je zárukou příjemně stráveného odpoledne s rodinou či přáteli v hotelu Alcron, navíc v kontrastu samotného centra Prahy. Klidné místo pár kroků od Václavského náměstí, největší tepně metropole. „Rozhodli jsme se náš klasický brunch trošku netradičně rozšířit a přicházíme tak poprvé v historii hotelu Alcron s brunchem večerním. Důvod je jednoduchý. Je čas se opírat o jistoty a vsadit tak na oblíbené akce, kterými bezesporu víkendový brunch je. Proto večerní brunch nám přišla jako zajímavá alternativa, zvlášť s přihlédnutím letních vlahých večerů, kde je možné využít také prostor letní terasy“ dodává s úsměvem Roman Paulus.

Večerní brunche otevřou své brány dne 13.6.2020 a budou k dispozici po celé léto. Od září se s tímto netradičním konceptem také počítá. Zapište si tedy do diáře každou sobotu alcronové brunche stylově a s historií, kterou hotelu Alcron nikdo neodejme. Cena zůstává stejná, tedy s vínem, pivem a proseccem za 1 499 Kč za dospělou osobu, v nealko verzi 1 199 Kč. Děti do 6 let zdarma a děti do 12 let za 699 Kč. Večerní setkání s rodinou či přáteli se uskuteční vždy od 18:30 do 21:30.

Hotel Alcron patří mezi ikonická místa Prahy, jehož intimní rodinná atmosféra a historický duch 30. let vybízí k nejedné návštěvě. Unikátní spojení skvělého servisu a výjimečného architektonického skvostu je zárukou příjemného zážitku. A víkendový brunch, hlavně ten v době večerní, může být zážitkem neopakovatelným.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.