Sociální sítě
Nahoru

Cestovní šperkovnice Wolf pro stylistky

Zatímco se původem švédská značka Wolf v České republice postupně etabluje, a snaží se zaujmout sběratele hodinek svými pouzdry, natahovači a trezory, v zahraničí – a to převážně na americkém trhu, který je jí blízký z důvodu sídla v Los Angeles – rozšiřuje své portfolio šperkovnice a luxusních cestovních zavazadel určených ženám. Nedávným přírůstkem, který by se měl dostat v nejbližších dnech i do nabídky pražské prodejny ChronoShop je linie Caroline vycházející svým vzorem z designových prvků 50. let minulého století.

Cestovní šperkovnice potažená kůží, která může být v růžové, pleťové, červené či černé barvě, je určena pro bezpečný transport šperků. Toho využívají převážně osobní stylistky významných osobností, a to nejenom v období plesů, ale také při focení pro významné magazíny. Caroline Jewelry Case bude k dostání ve čtyřech různých velikostech s cenovkou od 2 500 Kč za nejmenší až po 25 000 Kč za největší.

Více z rubriky Extra dárky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.