Sociální sítě
Nahoru
reklama

Myskino představuje Eau de Yuzu, novinku francouzské parfémové značky Nicolaï

Na míru umíchaná pro horké letní dny, taková je Eau de Yuzu, nejnovější přírůstek do rodiny populárních a osvěžujících toaletních vod Eau Fraîche značky Nicolaï. Eau de Yuzu je jako úžasná procházka v sofistikovaných japonských zahradách – silná a svěží. Kompozici citrusových a vodních tónů yuzu, pomerančovníku hořkého, jalovce a grapefruitu dotváří dřevitý akord podpořený pačuli, guajakovým dřevem a vetiverem.

Eau de Yuzu od Parfums de Nicolaï je k dispozici v Myskino ve dvou velikostech – 30 ml za 1 110 Kč a 100 ml za 3 320 Kč.

Velmi často mě inspiruje to, jak se vůně otevírá, její start, který ovlivňuje další složení. Yuzu je velmi zajímavé asijské ovoce, které voní jako šťavnatý koktejl citronu, pomeranče a grapefruitu, do kterého bylo přidáno koření a jiné exotické ovoce. Jsem z té vůně opravdu nadšená! “, uvádí její autorka Patricia de Nicolaï.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.