Sociální sítě
Nahoru

První stůl na biliár Louis Vuitton

Od cestovního šachu a vrhcábů, po pouzdra na poker a kroket, kolekce her Louis Vuitton se v průběhu let rozšiřovala. V tradici zakladatele pokračoval jeho vnuk, Gaston-Louis Vuitton, který sport a hry miloval. Louis Vuitton s potěšením představuje kapesní kulečníkový stůl jako ideální dárek pro milovníky sportu a her mezi námi, a vítá tento zajímavý přírůstek do rodiny svých her.   Stůl na biliár, je v jedné variantě potažen ikonickým plátnem Monogram, který v roce 1896 navrhl Georges Vuitton, syn zakladatele značky, jako poctu svému otci, ale nabízí se i v tmavší verzi Monogram Eclipse nebo Damier Graphite, bude skvělým doplňkem každého interiéru. Verze z kůže Epi, s její charakteristickou reliéfní strukturou, nabízí barevný akcent v azurové a fuchsiové, zatímco kolekci doplňují dvoubarevné varianty námořnická modrá/pistáciově zelená a karamelová/bílá v hladké kůži.

Epi kůže se svojí zvlněnou texturou dodává jedinečný pocit při doteku s bočnicemi herního stolu, zatímco hladká kůže vymezuje hrací plochu. Stolní fotbal je vyroben se stejným řemeslným umem a péčí jako zavazadla Louis Vuitton: nohy a strany herního stolu jsou potaženy ikonickým plátnem a kůžemi Louis Vuitton, a nechybí ani v mnoha vrstvách ručně nanášené barvy, které vytvářejí zajímavý kontrast v rozích a hranách. Ručně aplikované kování v podobě cvočků s gravírovaným logem značky, umocňuje dojem precizního zpracování.

Ke stolu patří pečlivě zabalené herní příslušenství včetně kulečníkových koulí s kvítky Monogram tvořící kruh kolem čísel. Dvě tága se vzorem Monogram a kůže hladce zapadnou do přihrádek ve stole, a nechybí ani kulečníkový trojúhelník. Ručně vyrobený kulečníkový stůl kombinuje savoir-faire značky Louis Vuitton a tradici vášně pro sport a hry. Dvě tága se vzorem Monogram a kůže hladce zapadnou do přihrádek ve stole, a nechybí ani kulečníkový trojúhelník.

Více z rubriky Bydlení

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.