Sociální sítě
Nahoru

Jedinečný MUMM POP-UP LOUNGE v centru Prahy

Šampaňské MUMM otevřelo unikátní pop-up na nádherném Malém náměstí v Praze. V samém srdci historického centra s výhledem na kašnu z druhé poloviny 16. století, obklopeni výstavními domy, které tvoří jádro historické Prahy si můžete na zahrádce restaurace U Prince vychutnávat kompletní řadu exkluzivního šampaňského MUMM včetně výjimečných rezerv.    Od července se část zahrádky zahalila do barev šampaňského MUMM a vznikl tak unikátní MUMM POP-UP LOUNGE, který nabízí celou škálu programů a setkání nejen s ambasadory značky.

Ti vás uvedou do tajů francouzské ikonické značky a budete se moci zeptat na vše co vás na MUMM zajímá. Šampaňské s typickou červenou stuhou Cordon Rouge domu G.H.MUMM je pro svůj punc exkluzivity dokonalým společníkem především pro ty, kdo ocení pocit absolutního luxusu jednoho ze slavných vinařských domů, který se brzy po svém vzniku stal šampaňským královských dvorů.

MUMM POP-UP LOUNGE nabízí možnost vyzkoušet si umění sabráže pod vedením zkušeného profesionála. Napoleon o šampaňském říkal: „Vítězstvím si ho zasloužíme, po porážce ho potřebujeme.“ Rituál sabráže, neobvyklé techniky otevírání láhve šavlí, sahá až do časů napoleonských válek. Šavle byla tehdy zbraní Napoleonovy jízdy, a protože tažení Napoleonových armád Evropou bylo často vítězné, důvodů k oslavám se šampaňským bylo stále dost. Otevírání láhve šampaňského MUMM Cordon Rouge se může stát nezapomenutelným zážitkem. Nejbližší termíny s možností rezervace na tento unikátní zážitek jsou 30.7., 13.8 a 27.8.

Pokud jste příznivci degustací neměli byste si v srpnu v MUMM POP-UP LOUNGE nechat ujít příležitost prohloubit si znalosti o šampaňském, o jeho výrobě a historii. V rámci degustace MUMM ochutnáte celou řadu tohoto šampaňského. Nebude chybět vlajková loď značky G.H. Mumm, kterou je MUMM Cordon Rouge, růžová varianta MUMM Brut Le Rosé, MUMM Demi-Sec, jako skvělý doplněk k dezertům pro milovníky sladkých vín a exkluzivní G.H. Mumm Réservée Blanc de Blancs.

Šampaňské, které se vyrábí v limitovaném množství a je charakteristické svými láhvemi s úzkým hrdlem, v nichž víno zraje pomaleji, a také typickou etiketou s ohnutým růžkem. Tato drobnost je vzpomínkou na dávné časy, kdy bývalo ve zvyku obdarovávat přátele láhví, k níž byla přiložena vizitka se zahnutým růžkem jako důkaz toho, že láhev byla doručena osobně. V neposlední řadě MUMM RSRV Cuvée 4.5. Šampaňské, které je ztělesněním pěti historických vinic vinařství Maison G.H.MUMM.

Luxusní šampaňské MUMM s jemným perlením je ve všech svých variantách perfektním společníkem k různým druhům jídla pro svoje výborné souznění i s velmi neobvyklými chutěmi a ingrediencemi. Párovat šampaňské s jídlem lze na nespočet způsobů. Neexistují přesně stanovená pravidla, ale existují základní doporučení odborníků v oboru. Do tajů kombinace s jídlem v MUMM POP-UP LOUNGE proniknete v podobě doporučeného menu, které je kombinací trendů s využitím kvalitních surovin. Kapacita čtyřicet míst nabízí ideální nastavení příjemné atmosféry a možnosti se každému hostu věnovat individuálně. Na všechny uvedené akce je nutné si rezervovat termín na adrese: rezervace@mumm.com.

MUMM POP-UP LOUNGE: Malé náměstí, zahrádka hotelu U Prince, Praha 1

Nejbližší termíny akcí:

• 30. července – MUMM umění sabráže

• 6. srpna – slepá degustace MUMM

• 13. srpna – MUMM umění sabráže

• 20. srpna – degustace MUMM

• 27. sprna – MUMM umění sabráže

• 3. září – MUMM food pairing

Více z rubriky Bary

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.