Sociální sítě
Nahoru

Cartier šokoval novou kolekcí [SUR]NATUREL

Nová kolekce vysokého šperkařství [SUR]NATUREL od Cartier odhaluje přírodu v reálnější podobě, než je příroda samotná – oproštěnou od omezení, která jsou ve skutečném světě nevyhnutelná. Již v samotných základech kolekce odkrývá kreativní cestu, která propojuje figurativní s abstraktním: voda, flora a fauna jako součást nadpřirozeného.  Na jedné straně květiny, zvířata a voda, na druhé kreace, které z těchto zdrojů vycházejí, avšak zachovávají si pouze jejich ducha, promítající tuto prvotní energii do rozličných detailů. Zaoblenost rostlin v kouzelných formách, barevné skvrny dohromady tvořící neskutečnou zvířecí srst nebo řada třpytivých ledových krystalů. Stejně jako v každé své kolekci vysokého šperkařství, i v [SUR]NATUREL Cartier představuje ty nejcennější, nejkrásnější a nejzáhadnější vzácné kameny. Klenotníci v dílnách Cartier při tvorbě šperků zesilují sílu kamenů a mísí divokost s fantazií. Diamanty, smaragdy a safíry v kombinaci s opály, kunzity, korály, akvamaríny, beryly a křišťály. Kameny poutají hrou efektů transparentnosti a hloubky.

Jít za hranici skutečnosti a přetvořit ji. Pomocí krásy, nezaměnitelného stylu a dokonalosti své expertízy Cartier ukazuje cestu k přetvořené, nadpřirozené kráse.

Více z rubriky Klenoty

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.