Sociální sítě
Nahoru

Novinka Seiko 5 Sports se klaní světu animé

V roce 1968 představené hodinky Seiko 5 Sports se v minulém roce dočkaly svého znovurzození v podobě zcela nové kolekce. Nejnovější letošní limitovaná edice Seiko 5 Sports je věnovaná slavnému japonskému anime Naruto a jeho pokračování Boruto.

Hodinky, jejichž sběratelský potenciál je více než zřejmý, jsou inspirovány hlavními a oblíbenými postavami japonských animací. Legendární Naruto, Sasuke, Shikamaru, Lee a Gaara z NARUTO a Sarada a Narutův syn Boruto z navazujícího BORUTO se promítají do jednotlivých originálních hodinek této limitované série. K dispozici bude u vybraných partnerů v prosinci a celosvětově bude čítat jedinečných 6 500 kusů od každého modelu.

Design modelu Naruto odráží barvu kostýmu a zároveň tvrdý trénink potřebný k dosažení mocného titulu Hokage. Na lunetě je vyrytý symbol vesnice Hidden Leaf Village. Číselník inspiruje kultovní „Rasengan“ a jeho spirálový vzor, devítiocasého démona připomíná devět oranžových indexů. Zadní víčko pouzdra zdobí spirálový znak Uzumaki klanu.

Modelu Sasuke vévodí ikonická modrá barva. V pozadí číselníku je nakreslené ruční znamení Jutsu „Chidori’’, na lunetě je vyrytý symbol vesnice Hidden Leaf Village přeškrtnutý čárou, která symbolizuje jizvu na chrániči čela Sasuke. Korunku zdobí symbol „Sharingan“. Na zadním víčku pouzdra je vytištěno znamení klanu „Uchiha“.

Černošedá s akcenty zelené – to je barevná kombinace převládající na modelu Shikamaru. Barevnost spolu se síťovaným číselníkem vychází z kostýmu a charakteru postavy Shikamaru. Indexy mají tvar jeho oblíbené hry Shogi a zadní víčko pouzdra nese znak klanu „Nara“.

Barevnost modelu připomíná kombinézu a návleky na nohy Lee. Luneta je z jedné části tvořena ochrannou bandáží a druhá část zobrazuje 8 bran, ze kterých Lee dosáhl prvních 5 bran potřebných k získání mimořádného útoku „skrytý lotos“. Na zadní straně víčka pouzdra se nachází kanji znak představující tvrdou píli.

Model hodinek vystihuje osobnost Gaary, jeho propojení s pískem a kanji znakem lásky, zvýrazněném na indexu jedné hodiny. Vzor z jeho pískové nádoby je vylisovaný do číselníku a zároveň je jím potištěná zadní strana pouzdra.

Černý číselník modelu zobrazuje spirálu a vkusně ho doplňují růžové detaily na nylonovém pásku a vteřinové ručce. Index na 12. hodině je symbolizován šroubem. Zadní víčko pouzdra zdobí potisk znaku klanu „Uzumaki“.

Model inspirovaný ohnivou Saradou je stylizován do rudé barvy. Číselník má červené pozadí na znamení Fire Ball Jutsu, dvoubarevná luneta symbolizuje vlastnosti zděděné po rodičích. Index páté hodiny vyjadřuje snahu Ninjy o vylepšení svého Sharingan. Na zadním víčku pouzdra je potisk znaku rodinného klanu „Kamon“.

Více z rubriky Hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.