Sociální sítě
Nahoru

Jistota v Alcronu v podobě brunchů

Víkendové brunche v hotelu Alcron se staly jistotou, která je v posledních týdnech více než potřebná. Kvalita, historie a vytříbený servis nemá v našich končinách obdoby. Je totiž léty propracovaný a hvězdami jako Hugo Haasem či Cher odzkoušený.

Kdy jindy, než nyní je čas stavět na kvalitách a příjemných chvílích. Vyhlášené brunche v hotelu Alcron pokračují. Každý víkend od 12:00 do 15:30. Vždy s klasickými českými pokrmy ale i s mezinárodními delikatesami. Spojení, které osloví každého. Nemluvě o sladkém koutku.

Cena 1499 Kč na osobu včetně vína, piva a nealkoholických nápojů. Děti mladší 12 let mají brunch za 699 Kč. Je připravená i nealko verze za 1 199 Kč. Možnost parkování se navíc nabízí přímo v hotelové garáži. A pozor do konce října platí akce 3+1, tedy tři platící a jeden zdarma.

Více z rubriky Rauty

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.