Sociální sítě
Nahoru

Horké novinky v pekařství PAUL

Když zima klepe na dveře, není lepší způsob jak se zahřát, než šálkem voňavého horkého nápoje.

Hned tři teplé nápoje, které potěší a zahřejí už jen svou intenzivní vůní, si mohou po celou letošní zimu vychutnat zákazníci francouzského pekařství PAUL. Pro milovníky malin s vanilkovou zmrzlinou vytvořili zimné variantu oblíbeného dezertu neodolatelné Horké maliny s vanilkou. Drcené maliny a malinové pyré, doplněné správnou dávkou vanilkového sirupu chutnají skvěle horké, protože teplo podpoří sladkost malin a rozvoní lahodnou vanilku.

Na zákazníky, kteří nejraději vyhledávají exotiku a netradiční kombinace, už čeká Horké mango se zázvorem – sladká chuť manga ve spojení s jemně štiplavým zázvorem příjemně překvapí a po zimě nebude ani památky. Klasikou, která nikdy nezklame, je pak svěží čaj z čerstvé máty s medem a citronem.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.