Sociální sítě
Nahoru

O čem vypovídá barva spodního prádla?

Každý z nás je jedinečný, má rád jiné věci, různé styly oblékání a zejména barvy. Jak je to s barvami u spodního prádla? Máte raději barevnou jednoduchost nebo se barev naopak nebojíte. Každá z žen tíhne k určité barvě a stylu, který se málokdy mění – a, i když mají ženy pocit, že zrovna nakupují rozmanité spodní prádlo, vždy něco převládá. Jen málokdo tuší, že barva spodního prádla vypovídá mnohé o osobnosti.

Nejčastější a nejoblíbenější barvy spodního prádla jsou: černá, bílá a tělová. Inspiraci na krásné spodní prádlo lze objevit například v nové kolekci Lisca, která je mimo jiné doplněna i o barevnější kousky.

Nejčastější barvou nejen v šatníku, ale u spodního prádla je ČERNÁ. Jde o nadčasovou, elegantní barvu. Reprezentuje sílu a eleganci, tajemnost a agresivitu. Je také všeobecně známo, že černá zeštíhluje. Ženy, které rády nosí černé prádlo, patří mezi vášnivé milenky.

BÍLÁ je barvou nevinnosti, světla a bezpečí. Bílá barva značí i nové začátky. Pokud toužíte po změně, oblékněte se do bílé a vykročte odvážně vpřed. Milovnice bílého, patří mezi něžné milenky, které se nebrání novým nápadům.

Lisca dokáže svým prádlem podtrhnout i smyslnost

TĚLOVÁ barva neboli “nude” zdůrazňuje nahou kůži a oslavuje přirozenou krásu. Což je čím dál tím více chtěné. Ženy, které nosí tělové spodní prádlo, chtějí zapadnout do společnosti, působí přirozeně a vyrovnaně.

MODRÁ patří mezi nejnakupovanější barvu spodního prádla, když opomineme basic odstíny. Je to barva upřímnosti, soudržnosti, troufalosti a ctnosti, která má nespočet odstínů.

ČERVENÁ není spjaté pouze s Valentýnem. Je spojena se smyslností, hříchem, spontánností a vášní. Červená také dodává sebevědomí.

RŮŽOVÉ spodní prádlo charakterizuje ženskost a smysl pro rafinovanou romantiku. Milovnice růžové jsou něžné a poddajné, a proto jsou oblíbenými společnicemi.

ZELENÉ spodní prádlo je spojeno s růstem, mírem a klidem. Jste-li milovnicí zelené barvy, vyzařuje z vás vnitřní klid a jedinečná osobnost, a proto lidé milují vaši společnost.

Více z rubriky Dámský svět

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.