Sociální sítě
Nahoru

Paris Hilton má novou beauty závislost

Všichni je sledují na každém kroku a snaží se uhodnout, co stojí za jejich nápadnou krásou… Přestože mají hollywoodské hvězdy dostatek finančních prostředků, aby și mohly koupit všechno, po čem touží, moc dobře vědí, že mládí je k nezaplacení.

Tajemství krásné, rozzářené a odpočinuté pleti odhalila nedávno královna večírků Paris Hilton. Pro ni je tou pravou hvězdou inteligentní sonický přístroj IRIS od FOREO, který jí pomáhá nejen po protančené noci zatočit s váčky pod očima a udržuje její oční okolí svěží a rozjasněné.

Sbohem bolestivé procedury a výplně. Osobní masér IRIS přispívá díky revolučním T-Sonic pulzacím k viditelnému zmenšení tmavých kruhů a váčků pod očima a dokonce eliminuje hlubší vrásky. Stačí pár sekund příjemné masáže a pleť je schopná lépe vstřebávat aktivní látky z očních krémů a sér, čímž se zvyšuje jejich účinnost. Jde jednoznačně o tu nejlepší beauty novinku roku.

Originální design, který je zakřivený tak, aby dokonale kopíroval linii očí, kompaktní provedení, díky němuž s sebou můžete přístroj vzít kamkoliv a celá řada vítězných ocenění za nejlepší beauty produkt činí z IRIS ideální způsob, jak omladit svou pleť a docílit odpočinkového vzhledu i sametové pokožky.

Přístroj je navíc hypoalergenní, bez obsahu BPA a ftalátů a je vyroben z neporézního lékařského silikonu, který je odolný vůči hromadění bakteríi. Na jedno nabití vydrží až 140 použití a je 100 % voděodolný.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.