Sociální sítě
Nahoru

Neobyčejně pohodlná matrace v souladu s přírodou

Kolekce Magniflex Toscana je ideálním řešením pro ty, kteří hledají souznění s přírodou a mají rádi BIO trend, aniž by se připravili o cokoli z hlediska komfortu. Tato modelová linie kombinuje podporu paměťové pěny Memoform s esenciálními oleji Aloe Vera a bio potahovými látkami.

Matrace Cotton Grande Dual 12 propaguje úzké sepětí s přírodou, je tedy vhodná pro ty, kteří si oblíbili bio trendy a nechtějí se připravit o cokoli z hlediska komfortu. Všechny matrace z kolekce Toscana mají certifikaci GOTS, kterou vydal Institut pro ochranu životního prostředí a který potvrzuje, že všechny látky používané v této kolekci jsou 100% bio s ohledem na člověka a životní prostředí. V rozměru 90 x 200 cm vyjde na 31 900 Kč.

Tím nejlepším, co v této kolekci je možné najít, je exkluzivní přírodní matrace Cotton Grande Dual 12 s bylinnými extrakty slézu lesního, aloe vera a sóji v jádře s potahem z bio bavlny.

Více z rubriky Bydlení

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.