Sociální sítě
Nahoru

V poledne nám zatím žádný žár nehrozí a velmi jemné mýdlo, jehož pěna připomíná poctivě ušlehanou šlehačku, je tak spíš nedočkavou pozvánkou sluneční energie do našich domovů.

Neobvyklou přísadu tvoří jantar, zkamenělá pryskyřice převážně jehličnatých stromů z období třetihor. Rozemletá na prášek působí na pleť zklidňujícími a harmonizujícími účinky. Přidaná kurkuma zase čistí a vyživuje pokožku, pomáhá udržet její elasticitu a mladistvý vzhled, výborně působí na přecitlivělou, problematickou pleť se sklonem k akné. V Indii je kurkuma tradiční složkou pleťových masek, protože pleti dodává žádaný zlatavý nádech a obličej doslova prozáří. Kromě toho pomáhá tvorbě kolagenu a správnému prokrvení.

Sluneční žár, jemné mýdlo s pryskyřicí a kurkumou, 110 g za 110 Kč, mydlarnarozmarynka.cz

Mýdlo Sluneční žár dále obsahuje ricinový plej, avokádový olej a esenciální olej z borovice, který má antibakteriální účinky a svou jemnou vůní zklidní unavené tělo i mysl.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.