Sociální sítě
Nahoru

Full servis na dobu určitou

Hotel Alcron nabízí prostor pro pracovní home office těm, kteří doma nenachází ten pravý klid, jenž při práci potřebují. Pracovní kariéře prospěšná nabídka. Pracovat a scházet se s pracovními spoluhráči v obýváku nikoho moc nebaví. Pořád si pouštíte svého obchodního partnera do svého soukromí, a to hraje ve váš neprospěch.

Ideálním řešením, jak dodržovat všechna nařízení a nepřijít o svou živnost je podnikání na území hotelu Alcron, který utvrdil už tisíce obchodních kontraktů během své existence. Novinkou služeb je full servis na dobu určitou pro podnikatele. Vždy s pravidlem 2 osoby na pokoji. Tedy 1 klient a 1 registrovaný host.

Jde o skvělou možnost, jak být aktivní a v bezpečí. Nabídka hotelu Alcron je pevně daná a obsahuje tyto pravidla. Byznys nájem za všední dny v měsíci činí 10 000 Kč, pokud je v rámci balíčku i parkovné cena činí 20 000 Kč měsíčně. Obojí včetně DPH. Nutno podotknout, že všechny pokoje alias kanceláře disponují výkonnou WiFi a je zde možnost celodenního luxusního stravování, které není zahrnuto v ceně pronájmu, od nejtalentovanějšího šéfkuchaře Lukáše Hlaváčka. Snídaně, oběd či večeře dle aktuálního jídelního lístku uspokojí i ty nejnáročnější.

Benefitem je, že nejsou žádné 3 měsíční výpovědní lhůty a nikomu se nemusíte zpovídat za to, že podnikáte. V případě hotelu Alcron je zde jistota, že se obchod povede. V jeho prostorách se během 89 let uskutečnilo tisíce prospěšných spojení, které ovlivnilo svět. Další obchodní schůzka v hotelu Alcron může posunout vaše jednání ke zdárnému konci. Stačí mít zázemí a dobrou adresu se skvělým servisem.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.