Sociální sítě
Nahoru

Odhodlání být kýmkoliv chcete, vyjádřené vůní

Salvatore Ferragamo uvádí novou vůni Ferragamo Intense Leather Eau de Parfum for men: výraznou směs mužných tónů, které staví do světla reflektorů inspirativního, sebejistého a vášnivého představitele moderní doby, jenž hraje podle svých vlastích pravidel a naslouchá svým vnitřním pocitům bez strachů a lítostí.

Pod vedením kreativního ředitele Paula Andrewa vznikla jedinečná kampaň, v níž Ferragamo Intense Leather zrcadlí evoluci a posun typických estetických znaků módního domu Salvatore Ferragamo vstříc modernějšímu a sebejistějšímu pojetí mužnosti. Muže Ferragamo zde opět ztělesnil herec Hero Fiennes-Tiffin, ukazující divákům pozitivní a atraktivní stránku svobodné, individualistické a sebevědomé mysli.

Po uvedení vůně FERRAGAMO eau de toilette v roce 2020 přišla řada také na eau de parfum, intenzivnější verzi vůně zachycující moderní pojetí mužnosti s její odhodlanou a smyslnou povahou. V této nové epizodě vidíme muže Ferragamo odhalující svůj maximální výkon a kuráž, když čelí novému uvědomění a výzvám ve zcela novém světle. Jeho sebejistá a asertivní identita čerpá energii z porozumění svému já a silného odhodlání vybrat si své vlastní místo na světě. Je mnohem otevřenější, pragmatičtější, více si věří, a zároveň mu nechybí šarm a tvůrčí duch.

Ferragamo Intense Leather, na jejíž tvorbě se podílel zkušený parfumér Antoine Maisondieu (Givaudan), je moderní aromatická kompozice s koženými a slanými tóny, pohrávající si s kontrasty zářivosti a smyslnosti.

V úvodu se prolíná svěžest mandarinky s energickým růžovým pepřem a omamnou šalvějí, jejíž výrazně bylinné tóny okamžitě upoutají smysly. Srdce vůně evokuje pocity čistoty a intimity prostřednictvím spojení šťavnatých akordů italských jablek Anurka s elegantními květinovými tóny konvalinky a kosatce. V základu se mísí zářivost pižma se slaně zemitým nádechem dubového mechu – společně dokonale podtrhují exkluzivní akord Ferragamo Intense Leather, jenž se objevil rovněž v kompozici vůně FERRAGAMO a je jako nezaměnitelný podpis vůní z dílny módního domu Salvatore Ferragamo, zakládajícího si na harmonii mezi uměleckou vytříbeností a charismatickým stylem.

Salvatore Ferragamo Ferragamo Intense Leather bude k dostání exkluzivně ve vybraných parfumeriích Douglas a na e-shopu douglas.cz – a to za 1 320 Kč (30 ml), 1 790 Kč (50 ml) a 2 585 Kč (100 ml).

Stejně jako vůně FERRAGAMO přichází novinka Ferragamo Intense Leather v nezaměnitelném skleněném flakonu s ikonickými motivy značky Salvatore Ferragamo v moderním pojetí. Nyní je zahalen do průhledného modro tyrkysového lakování. Jeho protáhlý tvar evokuje obrysy moderního velkoměsta, tedy místa, kde žije muž Ferragamo: stejně jako mrakodrap láká k objevování svých detailů z různých úhlů. Protilehlé konce flakonu zdobí další z ikonických prvků módního domu a vytvářejí další úroveň pohledu: charakteristická Gancini spona ve stříbrném metalickém provedení je použitá nejen jako ozdobný prvek, ale také jako metafora mnoha aspektů koexistujících v nitru muže Ferragamo – tradice a inovací, konkrétnosti a kreativity, síly a citlivosti.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.