Sociální sítě
Nahoru

Doušek léta s Chandon Garden Spritz

Svěží a autentický Chandon Garden Spritz přidává nový rozměr letním „spritz“ zážitkům. Stylový aperitiv, který je kombinací šumivého vína Chandon z argentinské Mendozy a hořkosladkého pomerančového likéru, vyrobeného z pečlivě vybraných bylin, koření a udržitelně vypěstovaných pomerančů, je jako stvořen na letní „aperitivo“ chvíle v kruhu blízkých přátel.

Tento stoprocentně přírodní drink, který má o polovinu méně cukru než ostatní značky spritzu na trhu, je rovnou připravený k podávání. Stačí jen nachladit a vychutnat si doušek léta.

Vinařství Chandon posouvá klasický letní šumivý drink na novou úroveň a představuje dokonale vyvážené osvěžení co do sladkosti a hořkosti. Jedinečná receptura hořkého likéru (bitteru) z čerstvých, lokálně vypěstovaných pomerančů, bylinek a koření v kombinaci s šumivým vínem Chandon vytváří lahodný Garden Spritz, evokující léto strávené na slunci a setkání s přáteli.

Kromě perfektně vyvážené chuti zaujme Chandon Garden Spritz svým stoprocentně přírodním složením, v celé fázi výroby se nepoužívají žádná umělá aromata ani umělá barviva. Navíc má o polovinu méně cukru v porovnání s ostatními značkami spritzu na trhu, takže je jeho chuť přirozená a jednoduše lahodná. Tento přírodní spritz je připravený k nachlazení a sdílení s přáteli. Stačí si ho jen vychutnat – nejlépe na kostkách ledu s plátkem čerstvého pomeranče a snítkou rozmarýnu. Chandon Garden Spritz je jako stvořený pro společné chvíle s přáteli.

Šumivé víno pochází z vinařství Chandon z Mendozy v Argentině. Směs odrůd Chardonnay, Pinot noir a Semillon prochází druhotným kvašením, díky čemuž vzniká výjimečné šumivé víno. Před naplněním do lahví se přidá aromatický hořký likér (bitter), vyrobený z kombinace bylinek, koření a sušené kůry pomerančů, který dodává výslednému nápoji jedinečnou hořkosladkou chuť.

Vzniká tak skvělý drink, který ve skleničce hraje růžovými a oranžovými tóny a výrazným citrusovým aroma. Po ochutnání se na patře mísí svěží chuť mandarinek a růžového grapefruitu s hravými bublinkami. Jemné tóny bylinek se vzájemně doplňují s chutí sluncem vyzrálého ovoce. Jednoduše doušek léta ve sklenici.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.