Sociální sítě
Nahoru

Hypnotizující divoká šelma v nové podobě

Chloubou kolekce La Panthère de Cartier je nový náramek s hlavou pantera, který svými harmonickými liniemi a pružností ztělesňuje podstatu této šelmy.

Exkluzivní šperk, který s vámi souzní jako vaše druhá kůže, je stejně přitažlivý jako všechny ikonické šperky Panthère de Cartier. Čisté linie a zásadní design opět ukazují umění jednoduchosti a velké preciznosti šperkařů domu Cartier. Oslnivý tvar náramku zakončený panteří hlavou s očima ze smaragdů nebo tsavoritů hrdě hledí do dálky.

Náramek vyzývá k možnosti kumulovat více variant, buď v růžovém nebo ve žlutém zlatě s možností výběru v provedení čisté zlato či osazený brilianty.

Osazení náramku je v podobě hlavy pantera, nebo hlava i ocas. Pružnost tohoto šperku je výsledkem řemeslného zpracování a speciálních slitin zlata. Cartier se soustředil jak na jeho mechanické, tak přirozené vlastnosti. Při výrobě náramku nebyly použité žádné vnitřní pružinky: výsledek při tvorbě designu pantera je spojení zlatnického umění, postupů a znalostí odborníků domu Cartier tzv. savoir-faire s řemeslnou zručností.

Tento náramek je velmi osobní a okamžitě se stává vaší srdeční záležitostí. Ještě více osobním se stane, pokud zvolíte možnost vygravírovaného vzkazu, iniciál nebo data na vnitřní straně náramku. Ikonickou červenou krabičku je možné také personalizovat zlatou ražbou iniciál či významného data na její přední straně.

Více z rubriky Klenoty

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.