Sociální sítě
Nahoru

Luxusní zábava pro trpělivé aneb Troufnete si na 3D puzzle i vy?

Už nemusíte chodit do muzea, abyste viděli zmenšeniny světově proslulých architektonických staveb. S trochou trpělivosti a představivosti si totiž můžete malou Eiffelovou věží nebo Empire State Buildingem ozdobit třeba pracovnu. A že to bude parádní podívaná…

Puzzle jako legenda mezi zábavou

Jako papír a tužku vyměnily tablety, i staré dobré puzzle prošly vývojem. Možná, že byly i mezi vašimi prvními hračkami, které měly za úkol potrénovat vaši představivost a podpořit logické myšlení. I když jsou klasické puzzle stále populární zábavou takřka po celém světě, 3D puzzle se budou dost možná podobně hřát na výsluní mezi nejoblíbenějšími hrami, které světlo světa spatřily. Je totiž opravdu o co stát.

Kdo si hraje, nezlobí!

Říká se, že dospělí lidé jsou stále dětmi, kteří si jen zapomněli hrát. Proč si to nepřipomenout a nespojit tak dospělý a dětský svět v jeden? Puzzle jsou nekončeným zdrojem zábavy pro malé i velké – každý si v množství dostupných motivů vybere to, co ho zrovna baví. Od panenek po divy přírody. 3D puzzle jsou ale zároveň i skvělou dekorací – jakmile je jednou postavíte, už se vám nejspíš nebude chtít schovat je znovu do krabice.

Některé 3D puzzle jsou navíc dostupné i s osvětlením – doma vám tak může zářit nejen Eiffelova věž, ale třeba i Socha Svobody nebo šikmá věž, na kterou se do italského města Pisa jezdí dívat turisté z celého světa. U budov to ale nekončí, pomocí 3D puzzlů si můžete sestavit model auta, miniaturu fotbalového stadionu nebo třeba soustavu planet.

Za rám nebo na poličku

Zatímco klasické puzzle, které dílek po dílku složíte, si můžete po velké snaze zarámovat, po 3D puzzlech vám zbyde ještě o fous stylovější doplněk. Osvícená budova nebo model lodi bude vypadat ve vaší kanceláři, obýváku nebo v dětském pokoji skvěle. Neotřelá dekorace interiéru, které musí jít po vybalení každý trochu naproti, může být i skvělým dárkem pro kolegu či kamaráda – milovníka architektury nebo aut. Zkrátka ideální dárek na míru.

 

Zdroj fotografií:  Freepik.com

Tento článek je reklamním sdělením

Více z rubriky iLuxus

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.