Sociální sítě
Nahoru

Lily Collins novou tváří značky Cartier

Svobodomyslná, energická a autentická, kdo jiný by lépe ztělesnil kreativní dualitu kolekce nových šperků Clash [Un]Limited i francouzský neoklasicismus kabelky Double C de Cartier. Dlouholetá přítelkyně domu Cartier, Lily Collins je individualistkou se silným smyslem pro eleganci. Její přirozená zvídavost a mnohostrannost rezonují s ambicí Cartier spolupracovat s osobnostmi, které ctí pevné vazby.

Být součástí rodiny Cartier pro mě znamená připojit se ke komunitě jedinečných nonkonformistů, kteří projevují velkou sílu charakteru. Cartier znamená Paříž. Je to určité zosobnění elegance a francouzské rafinovanosti, které šperky kolekce Clash [Un]Limited a kabelka Double C de Cartier propojují s klasickou extravagancí,“ říká ke spolupráci s Cartier Lily Collins a Arnaud Carrez, ředitel pro marketing a komunikaci Cartier International doplňuje: „Když došlo na vyjádření duality šperků Clash [Un]Limited, byla Lily Collins jasnou volbou. Svou jedinečností a oddaností ztělesňuje novou generaci umělců, kteří se nebojí odhalit různé tváře svojí osobnosti, někdy klasické a elegantní, jindy kreativní, nebo dokonce extravagantní. Zkrátka osobnosti, které svůj potenciál neomezují.

V roce 2016 získala Lily Collins svou první nominaci na Zlatý glóbus v kategorii za nejlepší ženský herecký výkon v muzikálu nebo komedii za roli oddané baptistky ve filmu Warrena Beattyho PRAVIDLA NEPLATÍ. Od té doby jí její všestrannost a přizpůsobivost umožnily ztvárnit celou řadu rolí, zejména v původních filmech pro Netflix OKJA a TO THE BONE; THE LAST TYCOON pro Amazon, anebo ve filmu MANK Davida Finchera, který vypráví příběh o konfliktu mezi režisérem Orsonem Wellesem a scenáristou Hermanem J. Mankiewiczem o práva ke scénáři filmu Občan Kane. V tomto snímku hraje Lily Collins „Ritu Alexander“, sekretářku Mankiewicze. V roce 2021 si díky svému vynikajícímu výkonu v seriálu EMILY IN PARIS vysloužila druhou nominaci na Zlatý glóbus. Tento seriál, jehož je Lily Collins zároveň i producentkou, byl také nominován na cenu Emmy, která bude slavnostně vyhlášena 19. září v Los Angeles.

Kromě toho, že je mezinárodně uznávanou herečkou a producentkou, Lily Collins se také aktivně angažuje v různých neziskových organizacích. Je například ambasadorkou každoročního charitativního gala večera organizace GO Campaign, která získává finanční prostředky na pomoc sirotkům a ohroženým dětem nejen ve Spojených státech, ale i po celém světě.

Více z rubriky High society

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.