Sociální sítě
Nahoru

Hvězdná párty v restauraci SaSaZu

Po skončení finále Schwarzkopf Elite Model Look se někteří hosté přemístili do restaurace SaSaZu na párty #seeyouatsasazu.

Na prestižní módní párty #seeyouatsasazu nechyběly ani diamantové šperky v milonových hodnotách. Eva Perkausová a Eva Klímková si vybraly šperky české klenotnické značky ALO diamonds.

Tato luxusní asijská restaurace je alchymií chutí, barev, vášně a designu, které společně vytvářejí okouzlující zážitek. Právě tomu neodolali například Jakub Kohák, Eva Perkausová, Jitka Schneiderová, Dara Rolins, Jitka Schneiderová, Hana Vágnerová.

Evu Perkausovou zdobil náhrdelník ALO diamonds za 1 113 000 Kč, náušnice z bílých a černých diamantů za 476 000Kč, prsten ve tvaru růže z černých a bílých diamantů za 907 000Kč a náramek z černých a bílých diamantů za 1 020 000Kč. Šperky ALO diamonds jsou v celkové hodnotě 3,5 milionu korun.

Nechyběly zde ani topmodelky z agentury Elite, které dobyly světová módní mola a nafotily obálky nejprestižnějších světových módních magazínů. Vidět jste zde mohli například osobní múzu Johna Galliana Barboru Bruškovou, Evu Klímkovou, kterou nazývají českou Kate Moss, Barbaru Podzimkovou, která byla chodila přehlídky Chanel i Prada, Danielu Kociánovou, Denisu Dvořákovou, Karolínu Mrozkovou, Janu Tvrdíkovou, Michaelu Kociánovou, Katarínu Janíčkovou, Michaelu Kociánovou, Barboru Stanislavovou a Josefa Utěkala.

Více z rubriky High society

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.