Sociální sítě
Nahoru

Značka Rado ve službách módy

Další fantastická kooperace je na světě. Nádherná, teprve pětatřicetiletá, módní návrhářka Marina Hoermanseder z Vídně spojila své jméno se švýcarskou hodinářskou stálicí Rado.

Její extravagantní počiny, které si oblíbily Katy Perry, Lady Gaga, Kylie Jenner nebo třeba Paris Hilton, tak nově rozšířil jedinečný set hodinek Captain Cook, který je už nyní možné pořídit na tuzemském trhu za 65 900 Kč.

Ocelovou variantu decentních hodinek, jež se tentokráte vyznačují zlaceným povrchem, může dotvářet hned trojice řemínků, a to v růžové či černé barvě, přičemž právě růžový je v dárkové kožené etuji i v provedení obepínající zápěstí hned dvakrát.

Designérka ovlivnila samozřejmě i vzhled bílého číselníku, který dotváří osm drobných diamantů – to bylo samozřejmě nasnadě, vždyť její současná módní tvorba je postavena na radikální okázalosti. Ta se projevuje mimo jiné i na počinech, jež vytvořila pro značku Lego, Lavazza nebo třeba Hyundai.

Pro značku Rado, jež proslula především díky experimentům s keramikou, je pak příznačná luneta právě z nepoškrabatelné high-tech keramiky. Dýnko modelu pak zkrášluje laserem vyvedená rytina ikonických pásků, které se prolínají tvorbou krásné umělkyně.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.