Sociální sítě
Nahoru

Za průlomovým start-upem Gemini Wings stojí Češi a Slováci

Společnost charter advisory jsou profesionálové v poskytování privátních a skupinových letů a patří mezi ty největší brokery na českém i slovenském trhu. Nedávno představili novou možnost efektivního využití privátních jetů, tedy zpravidla menších letounů, které pasažéry dopraví i tam, kam klasické aerolinky nelétají nebo vůbec nemají přístup.

Martin Fec CEO společnosti GEMINI WINGS

Vlastnit soukromé letadlo, to dnes neznamená jen určitý luxus a pohodlí, ale především dokonalý způsob, jak efektivně využít svůj čas a ušetřit hodiny a hodiny. Čas je přitom to nejcennější, co máme, a dobře si to uvědomují ti, kteří jsou dennodenně vytížení množstvím pracovních schůzek a obchodních cest za partnery a klienty.

Soukromá letadla už dávno nejsou jen výsadou „bohatých“. Jak v Česku, tak na Slovensku mají své místo a jsou hojně využívaná jak pro korporátní, tak pro soukromé cesty.

Je však pravda, že pokud jste majitelem soukromého letadla, které tráví více času v hangáru než ve vzduchu, je velmi náročné takovou finanční investici zpeněžit. Respektive bylo to náročné, dokud charter advisory nespustila novou platformu GEMINI WINGS.

Nevyužitou kapacitu vašeho letadla „prodají“

Tento inovativní letecký start-up se sídlem v Praze našel na nevyužitou kapacitu řešení. Vytvořil mezinárodní flotilu skládající se z letadel a helikoptér malých evropských operátorů a majitelů soukromých letounů. Pro tuto flotilu působí na mezinárodním trhu jako exkluzivní obchodní zástupce a pomocí týmu expertů zvyšuje využití letadel prodejem jejich volné kapacity mezinárodním brokerům.

Svět se během posledního roku hodně proměnil – krom jiného jsme všichni mohli pocítit, jak velmi důležitá a cenná je pro lidi spolupráce. V GEMINI WINGS chceme spíš než konkurenční boj prosazovat právě spolupráci. Abychom mohli z našich úspěchů profitovat všichni,“ říká Martin Feč, spoluzakladatel charter advisory a CEO GEMINI WINGS.

Zisky pro majitele letadel:

V praxi to tedy znamená, že tým GEMINI WINGS zabezpečí prodej letadla na charterovém trhu vždy, když ho majitel nevyužívá, čímž se podpoří efektivní provoz letadla a minimalizují se prázdné přelety. „Naše služby jsou vhodné pro majitele a provozovatele, kteří očekávají optimální využití svého letadla. Tím, že zabezpečíme jejich prodej na charterovém trhu, podpoříme efektivní provoz a minimalizujeme prázdné přelety, zajistíme majiteli či provozovateli letadla zisky,“ uvádí Feč.

Pro majitele soukromých letadel je to atraktivní nabídka. Jejich letadla jsou díky tomu v provozu, generují příjem a majitelům se tak snižují vysoké provozní náklady, zatímco posádka získává další letové zkušenosti. Gemini Wings zajišťuje prostřednictvím své sítě majitelů a zájemců charterové lety za konkurenceschopné ceny, přičemž kvalita poskytovaných služeb a bezpečí pasažérů jsou pro ni na prvním místě.

Více z rubriky Tryskáče

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.