Sociální sítě
Nahoru

Usedněte za volant Formule 1 na okruhu Portimão

Splňte si svůj dávný sen a usednete za volant nejrychlejšího monopostu světa na překrásném portugalském závodním okruhu Portimão.

Česká butiková agentura Ricard & Bonette nabízí exkluzivní zážitek pro všechny milovníky motorsportu a náročné cestovatele v podobě řízení Formule 1 na vlastní kůži.

Všichni zájemci si tak budou moci splnit svůj dávný sen a alespoň na chvíli zažít pocity pilotů nejrychlejších monopostů světa.

Vedle zážitkové jízdy s Formulí 1 na španělském okruhu Catalunya u Barcelony zařazuje Ricard & Bonette do své nabídky novou destinaci, a to moderní portugalský okruh Portimão nedaleko Algarve.

Tento překrásný a technicky velmi náročný okruh na samém jihu Portugalska hostí závody MotoGP i Formule 1.

Každého z odvážlivců čeká celodenní intenzivní kurz jízd na závodním okruhu. Nejprve za volantem tréninkového monopostu Formule Renault 2.0, ve kterém pod dohledem profesionálních instruktorů stráví dohromady 30 minut.

Následně nadejde vrchol celého eventu, a to 5 kol na okruhu Portimão za volantem monopostu F1 Prost nebo Benetton s motorem 3.5 V8 Cosworth o výkonu 650 koní při 12 000 otáčkách.

Účastníky eventu čeká nejen zážitek v horké sedačce, ale také velmi bohatý doprovodný program.

Čtyřdenní zážitkový pobyt v Algarve zahrnuje vedle kompletního servisu také ubytování v přímořském pětihvězdičkovém resortu Vila Vita Parc, který je vyhledávaný pro svou nadčasovou eleganci.

Zpestřením pobytu je celodenní výlet a plavba na luxusní jachtě podél pobřeží Algrave s průzkumem slavné jeskyně Benagil.

Chybět nebudou ani vodní sporty včetně šnorchlování. Zlatým hřebem výletů bude zakončení v malebném přístavu Ferragudo s večeří v místní rybářské restauraci.

Algarve je také rájem golfistů, patříte-li mezi milovníky golfu, můžete si pobyt dále prodloužit a využít unikátní možnosti zahrát si na některém z mnoha překrásných greenů v oblasti.

Agentura Ricard & Bonette pořádá zážitkový event F1 Driving Experience & Algarve v termínu 26. – 29. října 2022, cena balíčku činí 175 000 Kč za osobu.

Balíček zahrnuje celodenní kurz a jízdy ve Formuli Renault 2.0 a Formuli 1 na okruhu Portimão, havarijní pojištění na okruhu se sníženou spoluúčastí na 2 500 eur, video záznam z jízdy, set profesionálních fotografií a dvouminutové video z pobytu.

Součástí je bohatý doprovodný program s ubytováním v pětihvězdičkovém hotelu Vila Vita Parc na tři noci, 7hodinovou plavbou na luxusní jachtě podél pobřeží Algarve, veškeré transfery luxusním minibusem a česky hovořící Tour Leader a řidičský kouč po dobu pobytu. Event je určený pro pouhých 10 účastníků, což zajišťuje exkluzivní a rodinnou atmosféru.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.