Sociální sítě
Nahoru

Four Seasons Hotel Prague obhájil 5 hvězd v celosvětovém hodnocení luxusních hotelů

Four Seasons Hotel Prague je jediným hotelem v České republice, který byl oceněný nejvyšším hodnocením v globálním průvodci Forbes Travel Guide 2022.

Již potřetí za sebou získal hotel v jednom z nejprestižnějších žebříčků v oblasti luxusního hotelnictví významné pětihvězdičkové hodnocení. Vysoké hodnocení si udržely také lázně hotelu AVA Spa, které získaly čtyři hvězdy.

Je nám obrovskou ctí, že náš hotel už potřetí v řadě obdržel pět hvězd Forbes. Jsem velmi pyšný na celý tým, který i nadále poskytuje výjimečné služby a vynikající péči našim hostům,“ říká Martin Dell, generální manažer hotelu Four Seasons v Praze.

Four Seasons Hotel Prague se nachází na nábřeží řeky v historickém centru města a může se pochlubit jedinečným výhledem na Pražský hrad, Vltavu a Karlův most.

Návštěvníci hotelu si mohou z první ruky užít bohatou historii města ve spojení s moderními službami. Rozmazlující lázně, večeře pod hvězdami na terasách hotelu a vyhlášený komfort Four Seasons se zde prolíná s českou kulturní tradicí a staletou architekturou.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.